Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní nebo letní čas?  

49 hlasů

  1. 1. Zdar, kdyby se oficiálně přešlo na jeden čas, tedy jenom na zimní nebo jenom na letní, který by vám vyhovoval víc a případně proč? Mě osobně zimní,

    • Zimní čas
      16
    • Letní čas
      33

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Myslím, že až se zavede jednotný, bude hodně lidí litovat. Takhle je "problém" jen jednou do roka na jaře a to jednu hodinu, když se musí jeden víkend brzy vstát.

Ale dlouhé letní večery jsou fajn a v zimě zase líp pasuje nevstávat tak strašně brzy.

Dříve, když se nestřídal čas, tak to bylo zařízené tak, že podniky v létě začínaly práci o hodinu dříve, např. 6 až 14:30 a v zimě 7 až 15:30 (nikoli nepřetržité provozy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti nevím mě to je vcelku jedno. Nějak na sobě nepozoruju že bych měl nějaké ty obtíže při střídání času. A navíc za ty roky na autobusu sem se naučil že spím když se mi chce a je mi jedno kolik je hodin a když se mi chce spát po obědě tak si po obědě toho šlofíka dám a je mi úplně jedno co si o mě kdo myslí. Když je potřeba makat v noci tak v noci makám. Ano znám to co mi říkával děda v noci ( je tma ) tak dělají jen ku..y a zloději. A navíc stejně až to budou rozhodovat tak si to ti soudruzi z vládnoucí garnitury rozhodnou tak jak to bude vyhovovat jim a sprostýho lidu se ptát nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi přijde že lidi nechapou že ten "zimní čas" je prostě normální čas, nikdo si ho nevymyslel, je prostě daný, tak nevím proč by to měla být hovadina, ta tabulka je hovadina. Chápu že někdo chce večer dele světlo, ale zase je rano dele tma. Světla a tmy mame pořád stejně, jen posunutý o hodinu a je uplně jedno kolik mam na kukačkách v tu dobu když slunce zaleze. Chodit spát za světla ve 22h když rano v 5h vstavam taky není ideální

Takže prostě normální čas, pokud se zruší střídání letního času.

Když ho zavedli tak jsme jasali že mužeme být večer o hodinu dele venku o prázdninách a pak v září najednou ráno do školy potmě, zase minus.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...