Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní nebo letní čas?  

49 hlasů

  1. 1. Zdar, kdyby se oficiálně přešlo na jeden čas, tedy jenom na zimní nebo jenom na letní, který by vám vyhovoval víc a případně proč? Mě osobně zimní,

    • Zimní čas
      16
    • Letní čas
      33

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Taky pracuju na směny,uz hodne dlouho zpátky,dělal jsem dvě směny při změně zaměstnavatele tři směny a nedávno tři roky zpátky dvou směny 12tkový ,změny času mi vadeji čím dál víc v kombinaci s temadle nepravidelnejma směnama jsem totálně vyrizenej a trvá mi snad tři měsíce než se trochu srovnam a pak znova 😏

takže za mě zimní neboli středoevropskéj čas 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s @Radek Hurvajz :super

Už jsem to tady psal že "normální" čas je zimní.

@pavelu96 nevím kolik je Ti let (mě 55), ale mě zimní čas problém nedělá,celý život pracuji na ranní směnu. Jediné co mi vadí na současné situaci je dvakrát do roku nastavovat všechny hodiny které nemají samonastavení. :bacha:roll

Do mých 16ti let (1979 zavedeno střídání času) bylo úplně normální že byla v 15:30 tma. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty komenty mi přijdou jako že když "vyhraje" zimní čas, tak budem v podstatě žít ve tmě :D tyvole dyť jde o hodinu. Je jedno, jestli v zimě končí kroužek v šest nebo v pět, beztak je tma jak vprdeli.

V poledne, to znamená v půli dne, má být slunce nejvýš, to je prostě správně a o půlnoci, to znamená v půli noci, má bejt největší tma a to je taky správně. Takle to jako ta paní příroda vymyslela, my sme to akorát rozdělili na dvanáctiny / čtyřiadvacetiny. Jako my nikdy nebudem chytřejší než ona..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je jedno jestli je normální čas letní nebo zimní. Jen bych zvolil letní, protože vstávat do tmy mě nevadí, to mám celej rok, vstávám o půl 5, ale chci co nejvíce dne večer, venku se pořád něco dělá, a kdyby bylo v létě tma už v 8 tak je to naprd. Ale uvidíme jak to vlastně všechno bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, můj názor znáte, ale bohužel výsledek asi nijak ovlivnit nepůjde...

(Teda pokud se nebude pořádat celorepublikové referendum přes internet, tak pár ruských hackerů by to mohlo zaonačit...) 😂

Pokud padne volba na zimní, tak emigrace do státu s letním časem asi doma neprojde 😂

Ale koukám, že i anketa tady se vyvíjí správným směrem 😛

Dále v tomto vlákně přispívat nebudu (pokud nebudu přímo vyzván) je to stejné jako apple/android, Diesel/benzín atd...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro mi to přijde, jestli nejde o taktiku: Rozděl a panuj... Lidi se hádají o tom, jaký čas je lepší a mezitím se ve vládě protlačí potichu nějaké "prasárny".

Jinak k tématu, já jsem za letní, jelikož se mi víc hodí mít odpoledne déle světlo, zatímco argumentace typu,že v poledne má být slunce nejvýš mi přijde naprosto mimo. Slunce buď je, nebo není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem minutový - turnusový zaměstnanec. Změna času se mnou nic nedělá, řídím se hodinami. Jsem pro letní čas, déle světlo. Radši dospávám, déle užívám.

 

Jsem také pro, aby v EU a Evropě všeobecně byl úplně stejný čas. Nikoliv aby každý stát to měl jinak. A když jsme při tom, jsem pro jednotné ceny Eura v EU. Tedy, aby stálo všude stejně všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...