Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka servis - 407 Coupe


Vagic84

Recommended Posts

Můj Peugeot 407 Coupe r.v. 2008, 2.7 HDI (VIN VF36JUHZJ21461585) před týdnem ještě hlásil 16000 km do servisní kontroly. Teď to zničehonic rapidně klesalo po každé jízdě (na 8000km, 4000km, 1000km do servisní kontroly)  a  už mi svítí kontrolka klíče a -100km do servisu. To se mi zdá dost divné tak rychle. Může to být tím, že je nastaven buď počet km do servisní kontroly nebo určitý čas?

Našel jsem i návod jak to vyresetovat, ale nevím, jestli to je zrovna ta správná volba.

A druhá věc, už asi 3 měsíce mi svítí kontrolka "anomálie čištění výfukových plynů", tak jestli ten servis není třeba i kvůli tomuto najednouo potřeba. Zatím nevím, zda jít do výměny či čištění filtru, máte nějaké doporučení a zkušenosti s filtrem?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interval údržby je dán kilometrovým proběhem nebo časovým úsekem , záleží na tom , co nastane dříve , u tebe to bude ten časový proběh , proto to ke konci časového období odečítá víc km , než je najeto . Udělej údržbu a vynuluj počítadlo . Co se týče kontrolky , tak poradím jedině diagnostiku , na servisní interval nemá vliv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...