Přejít na obsah
balon

kryt výfuku

Recommended Posts

omlouvám se pokud tu něco podobného je, ale nenašel jsem. Jde mi o to, že jsem sundaval ten hliníkovej kryt vedení výfuku a utrhnul sem všechny šrouby. Tak jestli jste už někdo nějak neřešil? Jestli odvrtat a dát ňáký nový šrouby. Protože bych tam rád ten kryt vrátil (asi je lepší ho tam mít)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A to se ti stalo u sekačky na trávu? :aut

Asi myslíš u 307, co? No pokud se ti to povedlo utrhnout, tak jedině odvrtat a dát nové šrouby. Já jsem teda jen vždy opravoval tepelný štít, když vyhnil okolo šroubu. To se mi ale povedlo vždy s opatrností a pomocí WD vyšroubovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zkoušel sem to mazat čím buď a ani trošku se to nehlo až se to utrhlo😀 mě nic jinýho nenapadlo jak tam ten štít přidělat zpět než odvrtat no

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, no tohle je klasika. Škoda že se ti utrhly všechny ..  já bych to řešil odvrtáním a pak nýtovací maticí. Při montáži bych pak závit namazal vazelínou. 

Edit: Nýtovací matici nanýtovat do kastle a pak do ní šroubovat. 

Upraveno uživatelem greg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

greg: to není špatnej nápad. Sem koukal že by snad měli jít koupit čelisti na ty nýtovací matice i do normálních nýtovacích kleští na trhací nýty. Takže to nebude tak hrozný koupit. Protože odvrtat šroub by nebyl problém, ale není nic moc neponičit závit, kor když jsou 4. Takhle ty matice je jednodušší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku