Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt výfuku


balon

Recommended Posts

omlouvám se pokud tu něco podobného je, ale nenašel jsem. Jde mi o to, že jsem sundaval ten hliníkovej kryt vedení výfuku a utrhnul sem všechny šrouby. Tak jestli jste už někdo nějak neřešil? Jestli odvrtat a dát ňáký nový šrouby. Protože bych tam rád ten kryt vrátil (asi je lepší ho tam mít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se ti stalo u sekačky na trávu? :aut

Asi myslíš u 307, co? No pokud se ti to povedlo utrhnout, tak jedině odvrtat a dát nové šrouby. Já jsem teda jen vždy opravoval tepelný štít, když vyhnil okolo šroubu. To se mi ale povedlo vždy s opatrností a pomocí WD vyšroubovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no tohle je klasika. Škoda že se ti utrhly všechny ..  já bych to řešil odvrtáním a pak nýtovací maticí. Při montáži bych pak závit namazal vazelínou. 

Edit: Nýtovací matici nanýtovat do kastle a pak do ní šroubovat. 

Upraveno uživatelem greg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

greg: to není špatnej nápad. Sem koukal že by snad měli jít koupit čelisti na ty nýtovací matice i do normálních nýtovacích kleští na trhací nýty. Takže to nebude tak hrozný koupit. Protože odvrtat šroub by nebyl problém, ale není nic moc neponičit závit, kor když jsou 4. Takhle ty matice je jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...