Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika 308 1.6vti 2009


Gladstone

Recommended Posts

Ahoj, 

moc se v tom nevyznám a proto se ptám zde. Mám Peugeota 308 1.6 VTI rok výroby 2009 a potřeboval bych se zeptat, jestli je nějaká možnost přes diagnostiku nastavit (doprogramovat) nějaké funkce navíc, stejně jako u nynějších škodovek (např. zapnutí Hill assist apod.). Je mi jasné, že toho asi moc nastavit nepůjde jelikož je to už starší auto, ale radši se ptám. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No píše "u nynějších" no přecejen 2009 už je dekádu nazpět. Ale naše C4 asistent rozjezdu do kopce má a je to taky 1.6VTi a rok 2011. Nic se ale nikde povolovat nemuselo, ale nevím, zda nemusela první majitelka. Každopádně ten dotaz asi nebyl jen o hillassist. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano myslím nynější, tedy řada Fabia III. Jasně, já nemyslel jen Hill assist, spíše jsem myslel dotaz všeobecně, jestli jde do auta doprogramovat něco z funkcí, za které se třeba muselo připlácet a tak. Ono jde právě o to, že u pracovního auta (Fabia III) jsem si nyní nechal přes diagnostiku povolit právě hill assist, osvěcování zatáček mlhovkami a další funkce, za které se normálně musí připlácet jako za prémiovou výbavu. Tak mě napadlo, jestli by něco podobného nešlo udělat i u mého soukromého Peugeota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...