Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pneumatiky na P407


Francouz_407

Recommended Posts

Chlapi potřebuji zimní i letní (příští rok) penu. Vzorek dosavadních je OK ale stáří 8-10let.
Nyní mám:
zimní 6.5 J16 ET44, 205x60 R16 92H
letní 7.0 J17 ET48, 215x55 R17 98H
rozteč 5x108

Našel jsem tento inzerát na zimáky, je to dobrá cena. Místo 16 bych tam nyní měl 17. Asi je dobré vědět datum výroby, dokážete to někdo z čísel přečíst?

https://www.sbazar.cz/greg3333/detail/25694029-prodam-zimni-sadu-peugeot-407-break

Nebo poraďte, kde by se za dobrý peníz dali sehnat?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplnění k indexu rychlosti - stačí aby byl index vyšší než je v TP nejvyšší rychlost vozidla :) Mnohdy tam jsou totiž nesmysly, jako třeba já mám v TP nejvyšší rychlost psanou 207km/h, ale pro 17" mám psaný index W (270km/h) a pro 18" dokonce Y (300km/h).. Při koupi auta jsem to při evidenční kontrole řešil s technikem - měl jsem na autě totiž pneu s H (210km/h) a on mi sám říkal že pokud je index aspoň o malinko vyšší než max rychlost vozidla, tak je to v pořádku :) Spíš mě málem vyhodil kvůli špatnému rozměru - bylo tam 225/50/17 místo zapsaného 215/55/17, stálo mě to dost přemlouvání a slibů že pneu hned po přihlášení vyměním :D Ale to už je trochu :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...