Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s GPS signálem


klakson23

Recommended Posts

Zdravím všechny,

již týden pozoruji problém, že se mi nechce připojit vestavěná navigace. Viditelné satelity 0. Co je ale fakt divné, že když sednu do auta, ani nemusím nastartovat motor, tak mi nejde vůbec žádná navigace, ani např waze apod. Jakmile vystoupím z auta, waze google maps apod funguje bez problému. Nevíte, kde bude háček? Něco mi ruší signál. Nic jsem neměnil jako čelní sklo, žádná folie. Vše fungovalo správně a zničeho nic toto. Měl jsem podezření, že mi někdo dal rušičku někde do auta (plánovaná krádež), ale nic jsme na zvedáku nenašli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po odpojení baterie stále signál není nebo se objeví? Pokud se objeví hledal bych zdroj rušení v něčem, co je připojeno na stálé napětí. (led osvětlení apod.) 

Pokud signál stále nebude, zkusil bych najít někoho kdo má např. toto https://eletur.cz/detektory-rusicky/radio-frekvencni-detektor-stenic (případně i koupit z účelem vývozu - u nás to je nelegální) případně navštívit pomahače a chrániče s podezřením na trestný čin ve fázi přípravy, zda by sami nedokázali detekovat.

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...