Přejít na obsah
klakson23

Problém s GPS signálem

Recommended Posts

Zdravím všechny,

již týden pozoruji problém, že se mi nechce připojit vestavěná navigace. Viditelné satelity 0. Co je ale fakt divné, že když sednu do auta, ani nemusím nastartovat motor, tak mi nejde vůbec žádná navigace, ani např waze apod. Jakmile vystoupím z auta, waze google maps apod funguje bez problému. Nevíte, kde bude háček? Něco mi ruší signál. Nic jsem neměnil jako čelní sklo, žádná folie. Vše fungovalo správně a zničeho nic toto. Měl jsem podezření, že mi někdo dal rušičku někde do auta (plánovaná krádež), ale nic jsme na zvedáku nenašli.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Po odpojení baterie stále signál není nebo se objeví? Pokud se objeví hledal bych zdroj rušení v něčem, co je připojeno na stálé napětí. (led osvětlení apod.) 

Pokud signál stále nebude, zkusil bych najít někoho kdo má např. toto https://eletur.cz/detektory-rusicky/radio-frekvencni-detektor-stenic (případně i koupit z účelem vývozu - u nás to je nelegální) případně navštívit pomahače a chrániče s podezřením na trestný čin ve fázi přípravy, zda by sami nedokázali detekovat.

Upraveno uživatelem RichVa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku