Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde zadat číslo popisné v navigaci


Musketyr

Recommended Posts

Zdravím,
mám v autě navigaci RT6-SMEGx minulý týden jsem aktualizoval také mapy na poslední verzi a mám problém zadat adresu s čísly popisnými.
Jedná se např. o město Frýdek-Místek, zadám ulici např. 17. listopadu, ale do kolonky číslo popisné mi nedovoluje klávesnice zadat žádné číslo, pouze vybrat další ulici se kterou se kříží.
Jak mohu docílit zadat ulici a pak číslo popisné? V manuálu to sice je, ale nejde mi to, viz screen.

 

Díky.

Screenshot_20181028_151535.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nezdá, že by č.p. nešly zadat. To by bylo hodně zpáteční. Navíc zdroj dat je HERE což je také zdroj dat pro Google maps a tyto data č.p. obsahují (mám s nimi zkušenosti). Otázkou je, zda to podporuje software.

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pavelu96,
tak pardon, že jsem se zeptal a snažil se najít nějaké řešení.
Nevím o co vám jde?
První odpověď byla, že mohu zadat čísla domu a když nemohu nejsou v paměti - na to jsem reagoval
Druhá odpověď,  byla že se nedají zadat - jelikož denně pracuji s navigačními systémy tak se mi to nezdálo
A třetí odpověď zase mluví o číslech orientačních což je něco jiného - takže pak jsem se to rozhodl více nastudovat

Ohledně citací, mám za to, že když chci reagovat konkrétní osobě, tak ho cituji a aby i ostatní věděli na co reaguji, bohužel zde není možné dělat vlákna.
Pravidla  a návod fóra nejsou dostupné - FILE NOT FOUND.

Pokud jsem vás nějak pohoršil svými dotazy, nebo popudil, tak se omlouvám, ale snažím se najít řešení. A myslím, že není vhodné tady kohokoliv jakkoliv urážet.

Děkuji.

 

PS: Všem ostatním děkuji za přínosné odpovědi

Upraveno uživatelem Musketyr
Poznámka pod čarou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Musketyr napsal:


A třetí odpověď zase mluví o číslech orientačních což je něco jiného - takže pak jsem se to rozhodl více nastudovat

Ohledně citací, mám za to, že když chci reagovat konkrétní osobě, tak ho cituji a aby i ostatní věděli na co reaguji, bohužel zde není možné dělat vlákna.
Pravidla  a návod fóra nejsou dostupné - FILE NOT FOUND.

 

Citovat můžeš, ale ne hned předešlý příspěvek.

Jinak nevím jestli je to náhoda,ale asi 3x jsem dojel na místo dle čísla orientačního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Hmm - někdy číslo (jakékoli - ať už popisné nebo orientační, je to celkem fuk) zadat prostě nejde; předpokládám, že to je proto, že daný údaj není v mapovém datasetu, takže proto nabízí pouze křižovatku s jednou či více ulicemi. Nikdy mě nenapadlo pátrat hlouběji - prostě jsem to vzal jako technický fakt (asi jsem moc liberální nejen k lidem, ale i k systémům :-D)

Samozřejmě proč to tak je netuším, ale vzhledem k ojedinělosti výskytu (navíc mi přijde od oka, že to občas souvisí s tím, jestli hledám adresu v "PRAHA" nebo v "PRAHA 4" - myslím, že obě varianty nemusejí dát stejné možnosti výběru přesné koncové adresy.......a nechytejte mě za slovo, tu Prahu jsem použil jen jako příklad 😄 ).

 

P.

Upraveno uživatelem pavlii
Oprava překlepu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...