Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RT 6 nevidí satelity


Chmelda1972

Recommended Posts

Dobrý den všem. 

Moje navigace (rt6) v peugeotu 5008 r. v 2012 nevidí satelity, ale příjem rádia je ok, tak si myslím že v anténě to nebude. Aktualizoval jsem mapy na poslední verzi jak mi bylo doporučeno v peugeot servisu, ale to nepomohlo. Restart přes tlačítko na vysunutí CD také ne. Ještě jsem odpojil baterii na hodinu jak jsem se dočetl na jiném fóru také nic. Tak už nevím a proto prosím jestli měl někdo stejný problém a podařilo se mu ho vyřešit. Za každou radu budu vděčný. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anténa je v případě 5008 I. společná, ale FM a GPS mají své konektory. Takže to, že jde FM neznamená, že je OK i GPS. Bude třeba se dostat zezadu za jednotku, zda třeba není uvolněný konektor apod. :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych i levné řešení.... Univerzální GPS anténa s fakra konektorem  např TU  nebo u nás za tři stovky třeba TU a navigace uvidí satelitů jak nikdy :D  Bohužel má peugeot dost špatně stíněnou anténu, proto často mívá tyto problémy. Řešil jsem to takto u 407, anténu jsem měl pod kapličkou v palubce a od té doby nebyl problém se signálem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...