Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zařazení zpátečky při studeném motoru


rrromek

Recommended Posts

já začal s fiatama dříve-- 850BN, 850S, 850 SC, 127, 127 C, 128 A, 131, u všech šel furt zub na zub, naučil jsem se s tím jezdit a žít..., pak jsem přešel na pežoty kvůli nafty a je to sice lepší než u fiatů co jsem měl, ale musím bohužel napsat, že někteří výrobci umějí převodovky opravdu lépe, ale zas neumí něco jiného, anebo je to dizajnem konfekce 😉

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ozzy56 napsal:

zkus zařadit nejprve trojku a hned potom jedničku--zlepší se to ?  pokud ano, může to být spojkou :myslim , předpokládám, že je v převodovce dost oleje a že se někdo díval na bowdeny od šaltpáky k převodovce, někdy vyskočí bowden z toho uložení a při řazení rychlostí se podélně posouvá, pak to špatně řadí..., zpátečku zkus řadit po úplném zastavení auta, a pak v klidu zařadit R :myslim

Ano z trojky nebo ze čtyřky je jediný způsob jak zařadit. To už mám vyzkoušené. V srpnu jsem měnil celý spojkový set i s dvouhmotou od LUK a letos to dělá první zimu. Převodovku mám s žebry takže 2L oleje od Totalu 🙂  když se auto zahřeje vše jde úplně normálně jak nový 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...