Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Couvaci svetla


Pug1

Recommended Posts

Zdravim mam problem,nesviti couvacky kdyz vyndam zarovku rozpipa se couvaci sensor... jak dam zpet tak nepipa... pojistky jsou dobre a cidlo v prevodovce jsem take menil.... uz si nevim rady ... muze mi nekdo pomoct nebo resil uz to nekdo.... ? 2.2 hdi 98 kw 2001 rok... 

Diky za kazdou radu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, krtek 2 napsal:

meraj ci mas na konektore spinaca  privod 12 volt (pin 1)  po otoceni klucika

Asj jsem debil.ale upravit vlakno nikde nevidim,jsem pres tel... muzem se spojit jinak... ? Jinak proud je cca 6V +-.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pust do pinu 2  

od plus polu baterky  kablikom  12 volt ale na kablik si daj poistku malo by to zasvietit pri kluciku v druhej polohe ak za spinacom je vsetko ok

inak upravit je hned vedla citovat  to si uz klikol

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, krtek 2 napsal:

Stejne mi to nejde do hlavy... predchozi majitel rikal ze mu to jednou slo a jednou ne... ja uz to resim cca 4 mesice a porad nic...jsste jednou bych se chtel zeptat jestli by byla moznost se spojit treba pres tel,klidne zavolam... nebo messenger... 

 

 

 

Upraveno uživatelem Pug1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pretoze mas niekde prechodak  a preto tam mas len 6 volt

ma tam byt 12 volt , ty tam teraz vlastne pustis to co tam ma byt  a malo by to zasvietit  ak za spinacom uz neni ziadna chyba 

upravit prispevok mozes len ten  ktory si uz vytvoril  takze ak pises novy tak to tam nehladaj lebo to tam neni asi v tom robis chybu tipujem 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, krtek 2 napsal:

ano s kostrou... 

Stejne mi to nejde do hlavy... predchozi majitel rikal ze mu to jednou slo a jednou ne... ja uz to resim cca 4 mesice a porad nic...jsste jednou bych se chtel zeptat jestli by byla moznost se spojit treba pres tel,klidne zavolam... nebo messenger... 

 

 

 

Upraveno před 16 minutami uživatelem Pug1
 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Pug1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, krtek 2 napsal:

😁😁😁😁

Stejne mi to nejde do hlavy... predchozi majitel rikal ze mu to jednou slo a jednou ne... ja uz to resim cca 4 mesice a porad nic...jsste jednou bych se chtel zeptat jestli by byla moznost se spojit treba pres tel,klidne zavolam... nebo messenger... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...