Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Flek mezi zadními koly


Ficik

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Vodu z výparníku od klímy by som čakal skôr vpredu ako vzadu. Keď chcem vedieť čo mi kape z auta tak na to jednoducho šahnem prstami a oňuchám. Každá kvapalina má iný charakteristický zápach, viskozitu, farbu atď. A pri pohľade zdola by som tiež mal nájsť miesto odkiaľ to kape, aj keď niekedy to môže chvíľu trvať kým to nájdem. Od klávesnice to asi ťažko niekto uhádne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych zákonitě pokud to vyschne do pár hodin tak že to je voda. Po naftě zůstává flek minimálně týden, olej zůstává daleko déle a brzdová kapalina taky nechá flek déle než den. Nevím jak aditiva ty jsem ještě rozlité na podlaze v garáži neměl.  Za mě bych se teda pod to auto ohnul resp. bych z toho fleku odjel a zkusil to identifikovat sám a až pak bych případně vznesl dotaz něco jako pod ZN se mi objevuje flek ohmatal jsem to na silnici přijde mi to jako xxx/ yyy/ vvv odkud by se to tam mohlo vzít poradí mi někdo moudřejší?  Ale ono je to jednodušší nadatlovat do PC nebo patlafounu a počkat jestli se někdo chytne a poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to je slovo do pranice. Takže to vypadá jako voda která někde stojí a teď jak párkrát zapršelo tak to přetéká. Řekl bych že tohle bude chtít někoho kdo 307 zná po karosářské stránce a ví kde se okolo zadní nápravy může držet voda. Protože to chce pořešit jinak by se mohlo stát že jednoho krásnýho dne budeš mít v autě rybník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To velmi dobře znám, pod kobercem u řidiče, ze spod to nebylo poznat je tam ještě výztuha s kulatým otvorem, mam za to, že špatně těsnila plastová zátka manipulacniho otvoru, ta plsť pod kobercem byla totálně nasáklá vodu a pod ní to krásně rezlo, ani netušíte jak mě to naštvalo týden po koupi auta, před dvěma lety za 80.000.-, museli jsme to vyřezat a dát nový plech.....

DSCN3017.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...