Přejít na obsah

Recommended Posts

Zdravím vás.

Můžete mi někdo prosím poradit, který typ poloosy je určen pro Peugoet 106 1,0 37 kW s rokem výroby 1998?

Když najedu na stránky Autokšeftu (i jiné eshopy) https://www.autokseft.cz/Nahradni-dily/PEUGEOT-88/106-II-1-1559/1.0-i-37kw-954ccm-8396/Pohon-kol/Poloosy-100294?filter=ms-LEFT-LEFT_FRONT_AXLE&ppp=30 , tak mi to filtruje poloosy s průměrem těsnícího kroužku 50, 57 a 58,5 mm. Dále jsou zde samozřejmě i rozdílné délky poloos. Je někde nějaká legenda, podle čeho se to pozná, či někdo osobní zkušenost?

Díky za radu ;).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

podle VIN auta se dá zjistit originální číslo každého dílu, které v autě bylo, když opouštělo továrnu, podle tohoto čísla se kupují i náhr. díly pro to konkrétní auto, kupují se tak i díly z druhovýroby, nee jen origo díly..., takže poučený už jsi a když VIN toho auta napíšeš tady, dám ti přesná čísla poloos, které pak budou pasovat přesně do tvého vozu

i když avatar ''tatra4ever'' mi s peugeotem moc do kupy teda nejde :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Letos v srpnu jsme klukovi měnil u jeho Peugeot 106 1.0i, 37 kW, r.v. 1997 obě přední poloosy (doporučil Ferry) levá GSP 210009 za 857,-Kč, pravá GSP 210008 za 897,-kč. Kupoval jsem u badisaka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎25‎.‎10‎.‎2018 at 18:55, ozzy56 napsal:

i když avatar ''tatra4ever'' mi s peugeotem moc do kupy teda nejde :)

Tatra je i mléko.... Dokonce i tea…. :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku