Přejít na obsah
padro

P406 Hlavica radiacej paky

Recommended Posts

Zdravim,

chcel som vymenit hlavicu radiacej paky, nakolko stara sa uz zacala rozpdadavat.. kupil som novu, ale ked som vyberal staru tak vnej zostal taky biely plast je aj nalomeny(prikladam foto), on mal zostat na tej tyci. V tej novej je siroka diera a ten plast mi nevedia zohnat.. kde by som sa ku nemu dostal? Nemate to niekto z nejakeho vraku? Nove sa to asi neda objednat :(

Dakujem za pomoc

paka.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ten biely plast neostava na pake je to sucast hlavice 

a tych hlavic je viac typov takze mas nespravnu hlavicu 

daj si ten plast vysustruzit zo silonu  (na mieru),neviem co ine ti poradit spet to asi nevezmu 

Upraveno uživatelem krtek 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Starú hlavicu rozrež nožom tak aby si ten biely plast nepoškodil, keď aj je prasknutý tak to nevadí. Sekundovým lepidlom ho prilep k páke (alebo možeš použiť dvojzložkové lepidlo ale mne fungovalo perfektne aj obyčajné sekundové) a novú hlavicu už iba nasunieš. Hlavice sa bežne predávajú bez toho bieleho plastu, ja som takú kúpil cez aliexpress a pasovala na 100%

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím s předešlými. To by ses nasháněl, kdybys měl sehnat přesně ten správný. Nechej vysoustružit, anebo si pomož jakkoli jinak, lepidlem, omotáním.

Upraveno uživatelem P607Olda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ak by ešte niekto potreboval, tak tu máš link. Pasuje úplne presne. Kúpil som si ich 5 kusov, keby náhodou, ale už prvá sadla.

https://www.aliexpress.com/item/Gear-Shift-Knob-Sleeve-Adapter-Lever-For-PEUGEOT-106-206-207-301-306-307-308-2008/32842825829.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.69094c4dkIBBHl

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku