Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otočná konzole př. sedadel


Jamesson

Recommended Posts

Ahoj všichni,

rád bych Expertíka trochu poladil na kempování, postel už mám. Marne sháním otočnou konzoli pod přední sedadla abych si je mohol otočit. Pro peugeoty vyrábějí jen na boxery, Jumpery.... a pak VW.....  a MB.  Nemáte někdo info, ze kterého modelu by to mohlo pasovat, případně to upravit /převrtat díry apod. Je těch konzolí celá hromada a kupovat to uplně  naslepo nechci. Zase tak levný to není. Děkuju za radu.

zdravím,

Jamesson 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎25‎. ‎10‎. ‎2018 at 6:37, sallyk napsal:

Ahoj, díky za odkazy,

předpokládám, že i když jsou to angláni a mají to obráceně, pokud budu objednávat obě, tak by pravá/levá mělo být jedno. Ty jsi to z UK objednával? A kterej typ bys doporučil? Ta levnější varianta je stejná, jakou jsem nakonec našel u našeho prodejce KRS, ale v UK je skoro za polovic...!

Tomu říkám dobrý obchod 🙂

 

Děkuju, Jamesson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Před expertem jsem měl Renault espace a tam otoč byla tak jsem zapátral a zjistil že na espace jsou skoro stejné rosteče ,po vykuchání to jde namontovat  pod sedalo experta funguje a slouží

Po 4 letéch provozu mam sedadlo šofera vysezene tak pří opravě  zvažuji jiné tak jestli mate zkušenosti tak dejte vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...