Přejít na obsah
Jamesson

Otočná konzole př. sedadel

Recommended Posts

Ahoj všichni,

rád bych Expertíka trochu poladil na kempování, postel už mám. Marne sháním otočnou konzoli pod přední sedadla abych si je mohol otočit. Pro peugeoty vyrábějí jen na boxery, Jumpery.... a pak VW.....  a MB.  Nemáte někdo info, ze kterého modelu by to mohlo pasovat, případně to upravit /převrtat díry apod. Je těch konzolí celá hromada a kupovat to uplně  naslepo nechci. Zase tak levný to není. Děkuju za radu.

zdravím,

Jamesson 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Když počkáš do zítřka, tak v kompu bych měl mít odkaz na konzoli přímo na Experta. Mám pocit, že stojí kolem 4.000,- a je z Anglie. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V ‎25‎. ‎10‎. ‎2018 at 6:37, sallyk napsal:

Ahoj, díky za odkazy,

předpokládám, že i když jsou to angláni a mají to obráceně, pokud budu objednávat obě, tak by pravá/levá mělo být jedno. Ty jsi to z UK objednával? A kterej typ bys doporučil? Ta levnější varianta je stejná, jakou jsem nakonec našel u našeho prodejce KRS, ale v UK je skoro za polovic...!

Tomu říkám dobrý obchod 🙂

Děkuju, Jamesson

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, Havlicek.Lukas napsal:

expert je 806 ne ?? teda zalezi na modelu
nebo 807 a ta snad ma taky otoc

Ahoj, já mám Expert/Scudo/Jumpy 2008- 17 a ten otoč nemá. Ta 806(7) je asi ten starší, to nevím jistě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Jamesson  nic jsem neobjednával jen jsem na to koukal a nakonec odsunul na neurčito. To byl v UK ještě bratránek a tak nějak jsem počítal, že mi to doveze ale jako spoustu věcí jsem to propásnul - jinak bacha na tu váhu 8kg to už by se mohlo na poštovným docela prodražit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku