Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407 display RT3


fifi

Recommended Posts

Tak ešte raz sa skúsim  spýtať, či neviete poradiť, môžem upresniť prejav poruchy, display total black, rádio sa na asi 2 minúty rozohrá, po asi dvoch minútach sa opäť samo vypne a tak dokoloa. Čítal som  tu zopár dosť identických prejavov poruchy, ale riešenia žiadne, akurát, že doma neopraviteľné.... Trošku som dúfal, že problém bude v tých troch batériách v RT3, ale tie vraj nemajú s funkčnosťou RT3 nič spoločné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, žeby sa to prehrievalo? To určite nie. Lebo prvý-krát mi to urobilo jedno celkom chladné ráno, po naštartovaní display jednoducho ani neblikol....tváril sa jak unplugged :-). A  v piatok ráno, pri štartovaní nabehol asi na 5 sekúnd, a opäť unplugged...tým vylučujem poistku..., ale dík za názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Zdravím, potýkám se s jiným problémem mám tr3 s velkou obrazovkou, po zapnutí mi naběhne logo, píše loading pak ready a tím to končí, trvá cca půl hodiny než to celé naběhne, tedy rádio a všechny funkce. pokud to vše vypnu zhasnu motor a tak tak během několika minut po zapnutí vše naběhne, pokud je vše vypnuté tak se prodlužuje i čas něž to naběhne. Netuší někdo čím by to mohlo být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...