Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola z 308my, budou pasovat?


kveton

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Mám stejný a není to vůbec vidět, chtěl bych poznat experta, který ty 3mm pozná :) Na STK to vůbec neřeší, protože to nepoznají. Možná je někde nějaká super mega STK, kde jo ,ale dost dobře netuším jak, aniž by sundali kola z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, valenta.ivan napsal:

Na obyčajnom disku (plechovom) je to pod puklicou ,ale na hliníkových je to na vnútornej strane. 

na některých zvenku, na některých zevnitř..., technik může autem popojet a pak je ET zezadu v kanále vidět, může si kolo i sundat, i když jsem to teda ještě neviděl, jedná se spíše o situaci, kdy je okem rozpoznatelné, že disky jsou moc ven z podběhu a nesedí to se zápisem v TP..., nebo když mu majitel do toho kafrá...,taky jde z pohledu STK o to, že jsou tam nově kamery, takže technici mohou být hlídaní, proto sundávají poklice automaticky, aspon v Ova...

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zaměstnání (povolání) máte hodně znalostí, informací, díky kterým jste placeni. Výroba, zboží, zákazníci.

Technik STK má celý obor znalostí zaměřený právě na toto: které doplňky jsou na autě povolené, které ne. Denně mu projde rukama desítka aut, a jeho hlavní náplň spočívá právě v tom, aby už od pohledu viděl, zda jsou věci OK. Takže rozhodně bych ho nepodceňoval. Jiná otázka je, zda nechce vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ozzy56 napsal:

 nemůžu souhlasit a trvám na tom, co jsem psal--mám na STK známého a poklice se sundávají pro kontrolu rozměrů disků , zda sedí s velkým TP ;) (samozřejmě u plech. disků)

Jsou věci o kterých se nedá dohadovat veřejné na internetu. A toto je jedna z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...