Přejít na obsah
kveton

Kola z 308my, budou pasovat?

Recommended Posts

Mám stejný a není to vůbec vidět, chtěl bych poznat experta, který ty 3mm pozná :) Na STK to vůbec neřeší, protože to nepoznají. Možná je někde nějaká super mega STK, kde jo ,ale dost dobře netuším jak, aniž by sundali kola z auta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu souhlasit a trvám na tom, co jsem psal--mám na STK známého a poklice se sundávají pro kontrolu rozměrů disků , zda sedí s velkým TP ;) (samozřejmě u plech. disků)

Upraveno uživatelem ozzy56

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, valenta.ivan napsal:

Na obyčajnom disku (plechovom) je to pod puklicou ,ale na hliníkových je to na vnútornej strane. 

na některých zvenku, na některých zevnitř..., technik může autem popojet a pak je ET zezadu v kanále vidět, může si kolo i sundat, i když jsem to teda ještě neviděl, jedná se spíše o situaci, kdy je okem rozpoznatelné, že disky jsou moc ven z podběhu a nesedí to se zápisem v TP..., nebo když mu majitel do toho kafrá...,taky jde z pohledu STK o to, že jsou tam nově kamery, takže technici mohou být hlídaní, proto sundávají poklice automaticky, aspon v Ova...

Upraveno uživatelem ozzy56

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V zaměstnání (povolání) máte hodně znalostí, informací, díky kterým jste placeni. Výroba, zboží, zákazníci.

Technik STK má celý obor znalostí zaměřený právě na toto: které doplňky jsou na autě povolené, které ne. Denně mu projde rukama desítka aut, a jeho hlavní náplň spočívá právě v tom, aby už od pohledu viděl, zda jsou věci OK. Takže rozhodně bych ho nepodceňoval. Jiná otázka je, zda nechce vidět.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, ozzy56 napsal:

nemůžu souhlasit a trvám na tom, co jsem psal--mám na STK známého a poklice se sundávají pro kontrolu rozměrů disků , zda sedí s velkým TP ;) (samozřejmě u plech. disků)

Jsou věci o kterých se nedá dohadovat veřejné na internetu. A toto je jedna z nich.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku