Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisná kontrola - kontrolka


Xerxes365

Recommended Posts

Ahojte,

mám takú otázku. Zapnem motor a na doske mi neustále svieti kontrolka servisu ten kľúč nad najazdenými km. V servisnej knižke som čítal že má svietiť len keď do servisnej prehliadky ostáva menej ako 1000 km. A že pri zapnutí motoru zobrazí info kolko realne ostáva ale pod klúčom sa mi nič nezobrazuje stále len svietia najazdené kilometre. čo to znamená teda.

Díki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zapnutí klíčku ti na pár vteřin zobrazí info kolik zůstává do kontroly servisu místo najetých km, potom tam už svítí aktualní km. Koukej na to pořádně po zapnutí klíčku, to zobrazuje kdykoliv ten klíček zapneš, i když ta kontrolka servisu ještě nesvítila. Taky v manuálu najdeš jak to případně resetovat, pokud by js si servis dělal třeba sám

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam bezklučové ale to je jedno. na displeji nie ne počtu km mi zobrazi 19 400 km or 3 weeks. čiže to mi bude svietiť ešte 19 000 km? :D  a ešte jedna otazka medzi otáčkomerom a ukazovateľovi rýchlosti mam tlacitka na zmenu intenzity osvetlenia. malo by to menit osvetlenie aj na budikoch na doske ale nech stlačam akokoľvek nič sa nemení neviete prečo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude. Musíš do 3 týdnů udělat servis. Proto ti tam ten klíč svítí. Je to omezené na počet km, nebo časový interval.
Pokud si ručně rozsvítíš světla, můžeš si tím nastavit intenzitu podsvícení.
EDIT: Jarda byl rychlejší :bacha :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...