Přejít na obsah
Stejsn

P406 ramínko stěrače řidiče

Recommended Posts

Potřeboval bych nové ramínko stěrače k řidiči, to moje už nemá pořádný přítlak. U Badisaka ani Granexu jsem nenašel, věděl by někdo kde koupit a co stojí?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

řidičovo rameno většinou přirezne v tom čepu a pružina ramena pak nemá dostatečnou sílu přitáhnout ramano ke sklu, dá se to rozhýbat bez demontáže ramena z auta--jen s ramenem hýbeš z dorazu do dorazu a prostříkneš WDčkem (obalil jsem hřídelku hadrou, ať WD neteče někam dolů), za 10 minut kývání a stříkání sprejem je rameno jako nové :)

stěrač si postav nahoru do servis. polohy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když to rozhejbeš, tak je velké riziko vůle a potkání stěračů, ale zkus to. A když vůle nebude velká, tak kvalitní mazivo. Dělal jsem si repas na kulišákovi, je tam vlákno o stěračích. Vše jsem dal z nerezu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky všem. Zkusím ho teda napřed rozhýbat. Milane, jak se mi můžou potkat stěrače, když chci rozhýbat jen tu hřídelku co tlačí stěrač ke sklu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

když jsem měl 406ku, taky mi to přestalo stírat :), tahem za rameno šlo zjistit hned, že se to těžko hýbe v té hřídelce, chtěl jsem sundat stěrač, ale zničil jsem i origo stahováček, tak fest drželo rameno na hřídelce :mrk, tak jsem dal rameno nahoru do servis. polohy a rozhýbal to během 10 minut--to WDéčko vyplaví rez z hřídelky...,jak rameno začlo jít lehce, nasadil jsem stírátko a bylo po problému :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem to nerozhýbal, je to pořád jako žvejkačka. Když bych ho kupoval nový z Kelly, je na to nějaká sleva s platnou klubovou kartičkou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku