Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smajlíci


Schreek

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Mam dotaz, od ty doby co mame milion smajlíků se to chová takhle, neuvěřitelně mně to štve, strašný. Připojení je dostatečně rychlý a děla to jak na NTB i na PC, ani jedno není žádná šunka

Nejlepší by bylo to vypnout

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ty dnešní počítače jsou tak chytré, že optimalizují rychlost, aby to stíhal i pomalejší uživatel...možná to je i tvůj případ :D

Schválně jsem to teď zkusil a vše najelo normálně hned bez prodlevy. Mít šipky, vlajky, zvířátka asi není nutnost. Jestli to jde omezit jen na obličejové smajlíky, tak to třeba pomůže.

Osobně jsem si vystačil se základem ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edge jsem pravě testnul a je to malinko lepší, ale dokonalý to není, v ty fazi co se mi ve FF zobrazí ty čtvrtinky tak v Edge naskočí celý, ale drhnou při pokusu je posunout, zkoušim ještě vypinat doplnky ve FF, moc jich nemám ale mohlo by to mit vliv

Jakej zrak? :D

 

Edit. Tak FF v nouzaku, vypnutý všechny doplnky a je to teměř stejný, jen ty čtvrtinky to přeskočí, takže asi fakt FF, nebo nevim.

A ted koukam že pokud jsou už načtený tak pak se zobrazujou ok, jen ale odejdu ze stranek tak po navratu se načitají znovu takhle pomalu.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to fachá rychle..... Starý HP s eště staršíma W 2010 :) počítač celej je zpomalenej, zanešenej bordelem..., ale tabulka mi naskočí hned... :) a na mobilu ani nemluvím... Na tyhle věci nejsem zrovna odborník 🤭.., ale nemůže to bejt třeba v rychlosti připojení...? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Mam dotaz, od ty doby co mame milion smajlíků se to chová takhle, neuvěřitelně mně to štve, strašný. Připojení je dostatečně rychlý a děla to jak na NTB i na PC, ani jedno není žádná šunka

Nejlepší by bylo to vypnout

 

 

tobě to nejde ,ale vypnul bys to všem .

Abychom nevypnuli tebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...