Přejít na obsah

Recommended Posts

Děda se stěhuje a vše co je na fotkách půjde o víkendu zlikvidovat. Je to taková všehochuť viz foto (něco málo nářadí, různé šroubky, matky, oddělení pryže, řetěz na babetu, různá ložiska atd). Někdo si to třeba rád projde a zbytek vyhodí sám.

Odvoz všechno nebo nic. 

Vyzvednutí v Kolíně po večerech (cca 20:00)

20181021_112057.jpg

20181021_112028.jpg

20181021_112033.jpg

20181021_112037.jpg

20181021_112046.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

@Moral3z kudy tam rano pojedes? Bydlím v Horních Počernicích a je otázka zda nepojedes po silnici 12 pres uvaly nebo po D11, pak bych se s tebou setkal nekde cestou. Jizni spojka je takhle po ranu masochismus :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Scratch Doufal jsem, že prolítnu D11 a jižní před špičkou, protože jsem minule na 12 stál. Další možnost by byla uhnout z D12 v Újezdu a jet kolem. Asi to vezmu po té 12 a vyjedu s předstihem a někde se můžeme potkat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Moral3z pokud pojedes po D11 tak predpokladam, ze sjizdis na cerny most, tak bychom se mohli potkat u centra cerny most

pokud pojedes po 12 a sjedes v ujezdu (dal je neprujezdna) tak nevim na ktery smer budes sjizdet. Pokud pres Klanovice a HoPo, tak dobry, pokud jinym smerem, tak to by bylo asi lepsi abys jel po te D11 (v ten cas bude v pohode) a potkali bychom se u CCM, nebo tam kde by ti to lepe vyhovovalo. OK?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, Scratch napsal:

@Moral3z ty mi davas, to bude mit Milan drahy :D, v 6:45 to bude moje smrt, v 7 bude taky spojka prujezdna :D 

OK, na myčce

Budeš mít CS na fichtla 

A tady jedno brzdový lano na zadek. 

Upraveno uživatelem Milan+

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku