Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hluk při 70-90 km/h


marta.5

Recommended Posts

Ahoj všem,

Poradíte mi prosím, co by tak mohlo být příčinou velmi hlasitého hluku mezi 70-90km/h? Co tak může s touto rychlostí rezonovat? Je to naprosto nezávislé na motoru, zařazené rychlosti. Na geometrii jsem s tím už byla a minulý týden a teď mi navíc praskl bottom suspension bolt vlevo, který mám tedy nový. Hučí to ale stále stejně...

Díky

Marta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- je to od větru, nebo od kol?

- od větru: cokoli dodělávané, případně odstávající lišta atd.

- často je povolený šusplech naspodu, může drhnout o zem

- povolené - natržené nadkolí, větrem se zatlačí dozadu a začne šourat o pneumatiku - to považuju za nejpravděpodobnější

- pneumatiky oskákané

- ložiska - zjistíš, když uděláš volantem "myšku" tak se hluk hodně změní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Oldo za rady. Auto jsem prohledla co to slo, ale nic podezreleho neshledala. Stale vic me to ale tahlo k loziskum, protoze to postupne zacinalo hlucet i pri jinych rychlostech. Ale "myska" mi prislo hluk moc nemenila. Zasla jsem tedy za mechanikem se slovy, ze mam podezreni na loziska a zda by se jel se mnou projet. Behem prvnich par sekund mi mou domnenku potvrdil. Nakonec z toho byla vymena lozisek obou levych kol. Asi neni moje auto zvykle na kanaly po leve strane vozovky (jsem v UK).

Marta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...