Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

typ motoru na STK


yaris1

Recommended Posts

Ahoj, musím na STK ( s hrůzou jsem zjistil, že jí mám skoro měsíc propadlou) a shodou okolností mi známý včera říkal, že ho vyhodili z STK kvůli nečitelnému typu motoru (dle nových pravidel STK).  

1.  může mi prosím někdo poradit, kde prosím najdu uvedený typ motoru dle TP na 1,6 HDi typ 9H05 82 kw (peugeot 5008) abych si to mohl zkontrolovat, případně očistit než půjdu na STK

2. Co se dělá v případě, že ten kód je buď nečitelný? Setkal se s tím už někdo? Dle článku z webu o tom ministerstvo dopravy ví a připravují nějaké změny, protože některé vozidla mají typy motorů uvedené na nepřístupném místě, případně je dokonce nemají vůbec. 

Děkuji za rady  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není tvoje povinnost vědět, kde je označení typu motoru, nebo kde se v autě nachází VIN

technik STK nevěděl kde je umístěn VIN v renaultu thalia (hledal ho cca 10 min.), a prý že si mám zajet do autoriz. servisu, kde mi to sdělí,   tak jsem šel za vedoucím STK, ten technika zdupal, ukázal mu, kde to číslo je a bylo po ''problému''

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technici na STK mají možnost nechat si po zdání typu auta zobrazit v jejich aplikaci polohy štítků na karosérii. Posledně mi to ukazoval, když jsme dali řeč o debilním umístění VIN u 308. 

Předpokládal bych tedy, že stejnou možnost mají i u motorů - když to mají kontrolovat.

Na STK jdu na přelomu listopad - prosinec, tak uvidím jak ho bude hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

v tomhle absurdistanu je mozny uuuu[lne vsechno! Z trosku jineho ourednickyho simla: dvacetilety syn, obcan CR mi studuje na statni VS v Nitre na renomovane VS na SK. Dolozil zapis do 1.rocniku a ejhle CSSZ zarazilo vyplatu sirotciho duchodu. Nekolik telefonu a musi dolozit ze tahel unoverzita je postavena na roven ceske VS. Tahle sranda trva na Ministerstvu skolstvi ca 30 dnu. Pak ma CSSZ do dnu na vyplatu doplatku. Zaradovali jsme se ze to zvladneme. ALE siml zarehtal a chce zasilat mesicni na ourade potvrzeny "doklad o ziti" ze v prubhu mesice neumrel. To problemy na STK jsou z tohodle hlediska smesny amaterizmus!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...