Přejít na obsah
morepower

Peugeot 306 Cabrio - prodáno

Recommended Posts

Prodám to svý cabrio za 33tisíc Kč

--------------------------------------------------------

Základní data ↓

model:                306CC (cabrio)

motor:                 1.6 65kW

rok výroby:         1999

nájezd:               105 tis

stk:                      do 10/2020

mám to od:        2014

důvod prodeje:  nevyužitý

---------------------------------------------------------

PLUSY podrobněji:

• dovoz belgie, modrej lak s modrou střechou, to je raritka, najeto cca 105tis, motor 1.6 a perfektní, náplně nový, brzdy udělaný, nový gumy, ty nemaj ani sto kiláků
  • střecha střechuje, nepoškozená, slída bez díry, mám k tomu i windschott (to je taková ta síť/kryt, co se dá přes zadní sedadla a nefouká pak na krk)
  • nechal jsem na zakázku obšít volant a řadičku. koberečky jsou vysokej vlas, dělaný na míru
  • interiér látka, pěkná, čistá  a nikde nepotrhaná. starám se
  • celkově sednout a jezdit, na svůj věk voňavka
  • za celou dobu jediná závada a to prasklý spojkový lanko :D, jinak pravidelnej roční servis a kontrola (poslední proběhl o prázdninách)
  • STK / emise v pořádku, čerstvě, tlumiče ok, brzdy, gumy, atd ok. Technik mi srovnal akorát žárovičku v levým světlometu:D

bolístky podrobněji:

• asi už z belgie bouraný na pravej zadek, opraveno ale loupe se lak na pravém zadním blatníku
  • vystřelenej airbag v pravý sedačce, airbag jsem do sedačky dal
  • trochu rosí ten rozvaděč hydrauliky pro střechu (to je klasickej problém u těhle aut), takže jsem tu a tam dolíval olej

Auto stojí na dvoře, přes zimu v garáži ale nejezdí, není a nebude na něj fakt čas. Chtěl sem to nechat dětem, že aby měli auto, až si udělaj papíry, jenže to je ještě fůra let a auto by chřadlo.

pár fotek, k vidění u Mělníka

IMAG0127.thumb.jpg.9a50f0b91f129344aec1aa7604f6bb47.jpg

IMAG0130.thumb.jpg.4dc8f3b7969a64de4055d72470ed71b5.jpg

IMAG0148.thumb.jpg.bdef13160a4abebfcbc7b8366d8eaefc.jpg

IMAG0149.thumb.jpg.470a1ff2dcaeda03b8f2ec552a483360.jpg

IMAG0150.thumb.jpg.cd46de9c633cf8228b9e62c024534ace.jpg

Upraveno uživatelem morepower
oprava filtru slov

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No je to nádhernej kousek někdo ho musí adoptovat a zachránit. Já to bohužel být nemůžu. Prachy by asi i byli ale nemám místo a když bych přivez další auto tak by mě asi chtěli nechat vyšetřit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 30. 10. 2018 at 11:10, KoudaK napsal:

@Radek Hurvajz víš jaký by to bylo fajn to v létě vytáhnout a projet to a cítit vítr ve vlasech! :super🤣

Ty si ale hovádo, kde já bych vzal vlasy :D  To je větší problem než pořídit cabrouše :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

určitě to pojede. Ale to není auto nato aby jsi s ním lítal jako kjáva. To je na kochání se výhledy. Aby jsi vzal drahou 1/2 vyvezl jí na romantickou vyjížďku spojenou s romantickým obědem v nějaké neromanticky drahé restauraci a po návratu domů místo pokračování romantiky a opečovávání drahé 1/2 budeš opečovávat cabrio aby bylo opět nachystané na další romantickou vyjížďku😁. A samozřejmě že drahé 1/2 zakoupíš k těmto romantickým vyjížďkám patřičně romantické šaty a nějaký luxusní šátek přes hlavu aby až pojedeš bez střechy tak jí vítr neponičil frizúru. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

😂😂😂 5-6 vteřin

Potřebuješ ranvej jako kráva, prostě je to pohodový auto, né tryskáč. Když stahneš střechu jede to o něco huř než hatchback. Ale na kochací jizdy to stačí.

U tebe se bojím že by to bylo hodně slabý, seš zvyklej na samý trhače asfaltu a tohle by jsi nejspíš nepřekousnul.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Scratch To radši koukej po dvoulitru, kamion předjedeš, ale je potřeba se rozjet, připravit a ve vhodný okamžik vyrazit. :D Ale jinak je to motor na ježdění na pohodu, ne na trhání asfaltu.

Upraveno uživatelem radim.1008

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku