Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

1.4 KFW podmínky pro start


greg

Recommended Posts

Ahoj,

mám přestavěnou 1.4 KFW, hlava, vačka, setrvák, svody.  Aktuálně se potýkám s problémem při startu, zjistil jsem, že se před startem nezasune krokáč. Dal jsem novej a beze změny. Existují nějaké podmínky které musí být splněny aby jednotka dovolila motoru nastartovat?

(odebrané abs, posilovač, airbgs) sací parohy a klapka původní. Na dia co se týče motoru pouze recirkulace benzínových par.(odpojeno)

 

Díky za tipy.

Greg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám, Dia píše bez závady, svíčky nové, krokáč nový, baterka nová, kostry přejíté a konektory prostříkané. Nechytá. Když odpojím krokáč, vytáhnu ho a startuju, motor chytne a běží. Po 10ti vteřinách žačne vypínat (jakoby tůrovat)

 

Edit: rozvody kontrolovány a ok, ventilové vůle taktéž.

Upraveno uživatelem greg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozzoberal si klapku?

nevyberal potenciometer?

nasadil si ho spet dobre 

je zapojeny konektor?

zmeraj odpor potenciometra pri otacani klapky 

na jednej drahe musi stupat na tej druhej klesat odpor (ak je mechanicky)

ak elektronicky takto to nepomerias takto

 

 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klapka rozebraná nebyla, potenciometr sundaný byl, nasadit jde dvěma způsoby.1) tak jak je 2) vnitřek jde jakoby předtočit a nasadit do poloviny chodu potenciometru.,,

Když točím klapkou tak na dia se vypisují hodnoty v milivoltech  ale procenta se nehýbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezkoušel jsem, vyzkoušim... ted jsem zkoušel a při druhé poloze se naroraz vysune a pak se tak o 5 mm vrátí, což bych řekl že je normální. Motor jakoby na vteřinku chytne a pak hned zhasne. Vyzkouším jestli se po startu hned nezavře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krokac sa hybe

diag mu tiez dava polohu takze koncovy stupen v rj motora bude ok ak s nim pohlo tam a spet 

po vymene krokaca

otacky motora vyletia musis to nechat tak aby si to rj motora sama doregulovala do volnobehu  trva to cca polminuty 

odpojil by som aj baterku na par minut a skusil to tocit  otocit klucik pockat par sekund a tocit pripadne  skus to natocit pod plynom 

a skontroloval by som este raz zapojenie vsetkych konektorov 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to zkouším, ale s připojeným a namontovaným krokáčem jenom blafe a nic. Měním pak uchlastané svíčky jak na běžícím páse.  Bojím se aby zakopaný pes nebyl v tom, že vačka a setrvák potřebují vyžší volnoběh a původní nastavení jim nestačí. Zatím jsem nepřišel na to jak nastavit volnoběh na 1000 třeba .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano uvolněný, mám pocit že při tom startování to psalo něco jako volnoběžné otáčky.. mě je spíš divný, že ty procenta vůbec neodpovídaji tomu jak s tím kroutím.  ale stejně, pokavaď je tam 0% čili zavřeno, tak otevře krokáč a mělo by to nastartovat.   co jsem si všimnul je že ten krokáč se celkem hřeje. ikdyž se nehýbe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nieco ako spinac volnobehu na tej klapke tam neni?

zase ma to vedie k tomu potenciometru 

napoj na diag  vyber potenciometer necha ho elektricky zapojeny a hyb s nim tam a spet  a pozeraj 

parameter stav skrtici klapky ci sa bude nieco menit 

tie percenta bohvie co to je nemusi to suvisiet s klapkou 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...