Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedadla 406


Blix1988

Recommended Posts

Ahoj všem, po dlouhodobém vození si zadku v preface 406 2.0 turbo s koženýma elektrickýma sedačkama a faceliftovém 406 Break 2.2i s polokoženýma manuálníma sedačkama jsem si koupil vlastní preface 406 V6 s krásnýma béžovýma semišovýma manuálníma sedačkama. Jaké je moje zděšení že mě z auta ***** bolí záda protože jsou sedačky neuvěřitelně měkké :/ Schválně jsem 406 chtěl kvůli tom jak pohodlná byla. Mohli byste mi poradit co s tím?

Zkoušel někdo prohodit řidičovy záda za spolujezdcovy méně prosezené?

Půjdou do preface auta sedačky z faceliftu? Podle Peugeotboxu to vypadá že rámy zůstaly stejné ale změnily se výplně. 

Jsou obyčejné semišové sedačky ve faceliftových sedadlech tvrdší? Že bych na ně navlekl svůj béžový potah. (teď jsem se díval že sedák vypadá jinak :/ )

nebo je moje jediná šance sehnat preface kůži?

Díky moc za každou odpověď.

Upraveno uživatelem Blix1988
dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jo jo asi mi nic jiného nezbude, vypolstroval jsem si to tvrdým filcem ale nepomohlo to dost, mám nějaké debilní záda 😕 . Škoda že béžových je málo. Ale nejdřív si půjčím 406 s kůží a ozkouším jestli je to lepší at nesháním zbytečně.

Polokůže byla z těch všech sedadel určitě nejtvrdší, ale zase v zimě neskutečně dlouho studila do zad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...