Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odvzdušňovací šrouby brzdových válečků - rozměr


Namor74

Recommended Posts

Zdravím pánové a prosím o radu. Chtěl jsem odvzdušnit brzdy co se mi bohužel nepovedlo, neboť nějaký mamlas totálně omlel odvzdušňovací šroub na levém zadním kole, takže počítám s nevyhnutelnou výměnou tohoto šroubu. Hledal jsem všude možně a snažil se najít specifikaci tohoto odvzdušňovacího šroubu (Peugeot 106 II 33kw 1998). Jedinou informaci jsem nalezl na stránkách jednoho prodejce autodílů, kde ale nabízí dva šrouby a to:

QB0053   P/L odvzdušnovací šroub QB M7x1 7x21.7

QB0069  P/L odvzdušnovací šroub QB M7x1 7x28.6

Neřešil jste to už někdo nebo nevíte který šroub patří do brzdových válečků? Abych zbytečně nenakupoval díly, které nebudou mít využití, byť je to deseti-korunová záležitost.

Za radu předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak děkuji, objednal jsem si kratší i delší, uvidím co tam nakonec bude. Z technického hlediska bych tipoval, že ty kratší jdou do třmenů a delší do prasátek, ale pravda, nikdy jsem neměnil jen ty šrouby. Naposledy na Rendlu 21 celá prasátka.

Nu což, bude druhé kolo odvzdušňování. Ale asi přežiju dalších patnáct minut pod autem. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...