Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pug 308 GT L


vozzyn

Recommended Posts

Zdarec, tak auto už mám doma, ale času moc není, takže jenom rychlý fotky a výbava, jinak auto jede úplně super, ale to asi každý v porovnání z 206kou 1,4HDi 50kw :D, zatím najeto nějakých 80km, ale spokojenost maximální :super

IMG_20181020_145558..thumb.jpg.eadf16f2b6158a09831045bcd5cb03a0.jpgIMG_20181020_145618..thumb.jpg.642644c7ae5cd2ddaf087fd39a08e06e.jpg

výbava 308gt line.pdf

Chybí mě tam klubová samolepka :mad:, ale už je objednaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, barva je fakt pěkná, rozmýšlel jsem se mezi černou a touto, nakonec jsem vzal modrou protože, když mě to předjíždí v itálii a svítí na to slunko, tak vypadá fakt hodně dobře a dvoulitr by se mě taky líbil, ale to bych musel mít GT a to už bylo zhruba vo 200000 dražší, takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MilanF1: To se neříká 😎, je to "holá" gt line, všechno potřebný už tam bylo, navíc jenom modrá metalíza, takže se všema slevama 525 000.

Přesně tak, pokuď by to nebyl moc velké ranec peněz, tak bych si za těch 110kw klidně připlatil, ale jak sem už psal, gt už bylo zbytečně drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasné, že se to neříká, moje GTi včetně všech příplatků bylo dle ceníku za 900, ale tolik jsem za něj samozřejmě nedal. :D 

GT Line hodně pěkně vybavený, neříkal bych holý. ;) Cenu máš pěknou. Ať slouží a ta 1.5 bude určitě stačit. :) Co jsem projížděl ty verze GT, tak mě ten dvoulitr neoslovil, zbytečný příplatek. :D Já si raději připlatil za to "i" a tam už je rozdíl trochu poznat. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk do toho párkrát sedne a už to má najetý něco přes 200km, zatím pár postřehů, LEDky svítí fakt parádně :super, automatický přepínání dálkovéch taky tak nějak funguje, asistent držení v pruhu je zajímavé, ale vypnul jsem ho, docela mě sr.lo, jak to furt tahalo za ten volant🙄. A je zajímavý, že velké displej je česky, ale malé mezi budíkama anglicky, já té angličtině sice rozumim, ale je to divný🤔. ikdyž je pravda, že sem se do návodu nedíval, tak třeba to nějak přepnout jde.
No a poslední věc, zimní kola už jsou doma, ale ještě je musim nechat vobut.

IMG_20181026_114415.thumb.jpg.5750e6025a2d30ac9feb6ca92bd526e0.jpg

 

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že při regeneraci FAPu se vyhřívají zrcátka stejně jako u 307ky, teď ještě někam napojit tu diodu, abych věděl, kdy to přesně regeneruje, ale nebude to žádná sranda, viz. foto1645790393_IMG_20181104_140135(2).thumb.jpg.84b826b9d01950be5fdf5b855b3f030a.jpg

mají v tom frantíci pěkné bordel 😯

Přezuto na zimáky (Dezzent TI + Pirelli WINTER SOTTOZERO 3) tak snad budou v pohodě, nevypadá to špatně, ale origo jsou origo.

575501783_IMG_20181103_150553(2).thumb.jpg.7e1d44ac49cf668b4d68ae86561c9bcd.jpg

Až natřu třmeny, tak to zas bude vypadat líp, ale to až přístí rok na jaře nebo spíš v letě, chtělo by to udělat nějaké výlet, ale buď není čas, nebo zas není moc nálada, je to prostě špatný 😕.

V budoucnu se chystám vyměnit repráky, ikdyž to nehraje zas tak špatně a možná nějaké malé subík, ale to je ještě daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...