Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

utopený dálkový ovladač od křídlové brány


Milhausekkk

Recommended Posts

Tak po celodenní práci na zahradě kolem baráku jsem zapomněl vytáhnout z kalhot dálkový ovladač od vjezdových vrat a manželka po práci hodila kalhoty do pračky ..... před chvílí říká, že máme pootevřený vrata a mě to hned trklo :grr ... tak jsem ten ovladač rozebral, vysušil, složil a vyzkoušel a fungoval, to jsem byl rád. Jenže jsem zjistil, že třeba po pěti minutách si sám od sebe znova vrata otevře, takže je něco špatně :grr ... tak předpokládám, že bude nutné koupit nový ovladač ..... a bude to nutné napárovat s bránou? Asi ano, že? Pravděpodobně budu muset kontaktovat firmu co to montovala, že?

Ovladač by měl být podle internetu (vizuální shoda) asi tento: T4.868 - čtyřkanálový dálkový ovladač 868Mhz

1141204338_Ovladae.png.3657c225e1ee48062723f4f7a00232cb.png

Díky za Vaše názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky radím zkusit vyčistit a hlavně dobře vysušit - na rozebraný rozumně namířit fén tak na hodinu. Anebo nechat venku na slunku a větru.

Pokud bys kupoval jiný, tak především zjisti typ a výrobce pohonu, a podle toho vybereš ovládač. Na stránkách výrobce najdeš i postup párování. Anebo vzpomeňte, kdo vrata montoval a obraťte se na odborníka...

Čisti s vyndanou baterkou, vlož až po důkladném usušení.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nakonec po doporučení výrobce jsem ovladač vyhodil a pozval servisáka, ovladač za 500 Kč (na internetu k dostání za 480 Kč) + 100 Kč za dojezd a spárování.  Takže mám opět ovladač k vyprání :aut

Jinak jsem se po dvou letech dozvěděl o další funkci otevírání brány, o které jsem nevěděl :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajdamek ... to mou drahou potěší, že se něco podobného a s daleko větším kusem techniky stalo nejen jí ... ;)

Jinak když koukám na TV ovladač, jak je úzký ale přitom dlouhý, že zabírá prostorově dost místa bych řekl, tak si myslím, že není možné, aby se nějak nepozorovaně dostal do pračky .... ale nikdy neříkej nikdy :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...