Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pojistka zadních obrysových světel P206+


martin.holub

Recommended Posts

Ahoj, manželku zastavila POLICIE a upozornili že ji přestala svítit žárovka zadního obrysového světla ( ta dvoj-vláknová , co je i pro brzdu ) , tak jsem ji pak doma vyměnil - a přitom se fakt divil, jak šílená to výměna je - vytáhnout světlo z karoserie, odlepit pěnové těsnění, vycvaknout plastový držák žárovek .... masakr :)  --- Mimochodem - nikdy bych nebyl schopen tu žárovku vyměnit na cestě - ta plastová matka, která světlo drží byla za ta roky nesundatelná prsty a asi i dost utažená, byly potřeba kleště ----

No takže žárovku vyměnil a nesvítila - tak jsem začal hledat pojistky a nikde jsem ji nenašel .

V serviceboxu jsem pro P206+ stáhnul informace o pojistkách a zase jsem tam pojistky pro zadní obrysové světla nenašel.... - viz. příloha. 

Nakonec jsem zjistil, že byla nová žárovka špatně nasazená do držáku, stačilo s ní pootočit a už svítí.... 

Ale stejně mi to vrtá hlavou, která pojistka je pro zadní obrysové světlo..... Poradíte mi někdo ? 

 

 

90_91_206p-tc-ed02-2010-1.jpg

90_91_206p-tc-ed02-2010-2.jpg

92_93_206p-tc-ed02-2010-1.jpg

92_93_206p-tc-ed02-2010-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...