Přejít na obsah
martin.holub

pojistka zadních obrysových světel P206+

Recommended Posts

Ahoj, manželku zastavila POLICIE a upozornili že ji přestala svítit žárovka zadního obrysového světla ( ta dvoj-vláknová , co je i pro brzdu ) , tak jsem ji pak doma vyměnil - a přitom se fakt divil, jak šílená to výměna je - vytáhnout světlo z karoserie, odlepit pěnové těsnění, vycvaknout plastový držák žárovek .... masakr :)  --- Mimochodem - nikdy bych nebyl schopen tu žárovku vyměnit na cestě - ta plastová matka, která světlo drží byla za ta roky nesundatelná prsty a asi i dost utažená, byly potřeba kleště ----

No takže žárovku vyměnil a nesvítila - tak jsem začal hledat pojistky a nikde jsem ji nenašel .

V serviceboxu jsem pro P206+ stáhnul informace o pojistkách a zase jsem tam pojistky pro zadní obrysové světla nenašel.... - viz. příloha. 

Nakonec jsem zjistil, že byla nová žárovka špatně nasazená do držáku, stačilo s ní pootočit a už svítí.... 

Ale stejně mi to vrtá hlavou, která pojistka je pro zadní obrysové světlo..... Poradíte mi někdo ? 

90_91_206p-tc-ed02-2010-1.jpg

90_91_206p-tc-ed02-2010-2.jpg

92_93_206p-tc-ed02-2010-1.jpg

92_93_206p-tc-ed02-2010-2.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Povolování té plastové matky se provádí tak, že zatlačíš na zadní světlo, tím zmáčkneš těsnění a matice jde lehce povolit.  (utažení ovšem tímto způsobem  z pochopitelných důvodů nedoporučuji) ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

to jsem zkoušel, tlačil jsem na světlo jako blázen ale s matkou jsem stejně nehnul.... asi ji utahoval nějaký silák :)

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku