Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka Peugeot 307


Hanička

Recommended Posts

dal bych převodovku jaká má být :myslim

jinak, protože ten motor se dával do více typů aut, budou i nějaké možnosti dát převodovku třeba z dodávky--ale tato převodovka bude mít jiný stálý převod, takže 307 s ní bude mít nižší maximálku (ale bude zas do tahu, třeba pro časté tahání přívěsů)

zkus napsat našemu členovi s nickem HUGO BOSS, možná má tu převodovku co tam má být--https://www.peugeotdilykocbere.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,za informaci. Bohužel ji nemůžu sehnat. Jde mě o převodovku tak do 120 000 km. Ta moje hučí při brzdění motorem. Tak je asi vůle na ozubení. kolech rozvodový. Nedá se to nijak odstranit. Jde o převodovku které je už měněna z vrakace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím, v jaké jsi situaci--taky jsem na 205ce musel měnit převodovku, dokonce jsem ji koupil od kamaráda, ale bohužel po půl roce v ní odešlo ložisko...:(, vyřešil jsem situaci koupí další převodovky a pak auto prodal (koupit starší převodovku je levnější, než vyměnit ložisko)

řekl bych, že budeš muset slevit z požadavku 120 tisíc kilometrů--takovou dnes asi nenajdeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...