Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap-emise


Guest misina25

Recommended Posts

Guest misina25

Ahoj, mám takový problém. Mám 407 1.6 HDI. Před šesti lety jsem si nechal odstranit fap a vše bylo v pohode, ale dnes jsem byl má emisích a bohužel jsem neprošel. Bylo mi oznámeno ze mám vysokou kourivost a špatný fap. Zajímavý je ze jsem byl již predtim dvakrát na emisích a vždy to prošlo. Dokážete prosím poradit co stim. Kupovat nový fap nechci, a auto potřebuji. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mas na opici, musis mit na banany:papa! A tak si myslim ze vsichni s vykuchanym FAP a EGR by si meli udelat vylet do Rakouska v dobe kdy frajeri z AFSINAGu nemaj naladu. Potom bys se slazama v ocich vzpomel JEN na vyhozeni z ceske STK. Panove  by Te zkasirovali nejen za auto neodpovidajici podminkm provozu, sebrali RZ a technickou, zkasirovali Te krom pokuty navic v radu tisicu Eur za ekologii, nechali Te auto odtahnout do CR, ale technickou s vracenim RZ bys musel po oprave absolvovat v Rakousku!!!:papa

EDIT
pochopitelne ten prestupek posilaji v ramci Schengenu do CR, tak nemuzes ani vyradit z provozu:myslim

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Rakusaky nesnasim: na osmdesatce jede kolona 90 a jejich Polizei vytahuje zasadne Cechacky, Slovaky a Polaky, tak ten jejich model s kontrolama technickeho stavu at FAP nebo treba u motorek mereni hluku nebo vykonu [rovmou na slinici] MA NECO DO SEBE:papa! Vycuranci typu "nemam FAP, nemam EGR a misto posledniho tlumice a koncovky rouru od kamen" nebo motorkar "mam A2 noty a 100kW na zadnim kole" si tam moc dlouho nezajezdi!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 S tou českou uličkou si nejsem jist, když to napíchne a vyskočí mu chyby v OBD, to auto je nevyhovující a když ty chyby smaže, pořád tam bude záznam. A bude to poznat na protokolu. Ale tady tak nejde o ty chyby, které tam nejsou, ale o kouřivost. Ty hodnoty jsou už tak nízké, že to bez FAP asi jen tak nepůjde... Možná nahrát mapu alá "šnek", kdy to nepojede, ale ani nebude kouřit. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení bude existovat, sbírej informace. Kolik by stál FAP origo, kolik by stál na vrakáči (ale dobrý pozor, aby pasoval do tvého auta), případně kolik stojí vyčištění, když koupíš z vrakáče starší. (tady jsou vrakáče seriozní, proto píšu optimisticky). Horší to bude s přehráním softwaru zpět, kdo to udělá.

Mmch, když se odstranil FAP, tak ho máš doma schovaný?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pesator  souhlasím s tebou, už před lety jsem byl svědkem takové kontroly, kmarád s 607 totál vykuchanou, já jel před ním s také vykuchanou 607mou takže řeči nic se ti nemuže stát nikdo na to nepřijde bych si nedovolil. Celková cena tohodle průseru se rovnala ceně nové fábie v základu :(  A Rakousko, Itálie je o hubu, kamadád nema) hluboko do kapsy vykuchané to bylo z odporu ke kurvítkám, to samé i já.

Už bych ale nekuchal vubec nic a na ničem... a rozhodně někomu netvrdil že na to nemůže přijít.

zastavili jeho, zastavit mě dopadlo to stejně, tenkrát jsem otáčel a místo na gardu jsem jel zpět domů.

 

Upraveno uživatelem pagot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...