Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náhrada za C5tku?


brixtr

Recommended Posts

před 19 minutami, Scratch napsal:

hodi tam k vam do tech poli :D 

Kdyby to aspon melo 4x4 :D

Mas nejaky foto toho sw? Kdyztak mi to dej do sz

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brixtr napsal:

jako nejlepsi by asi bylo kdybych umel nemecky ze bych si zajel k soudedum, tam se ted auta na naftu prodavaji docela levne. Bohuzel ja umim jen cesky a jeste blbe :D

...a to tady děláš moderátora :P

K tematu - 407 jsem pred 4 lety kupoval jako osmilety auto za 109. To jen k tem financim (a sla cenove dolu v prubehu cca 3 mesicu z puvodnich 137 pres 122 na 109)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, proreo napsal:

Keby si chcel z Nemecka, tak r.v.2013 807 Family za 10k eur, predava manzelka znameho znameho, ma to od nova, najazd asi 130tkm. Ale je to mimo Tvoj rozpocet

Ja nevim clovece prijde mi ze uz se asi nemuzu divit proc mas tak spatnou "reputaci" tady - kdyz ma brixtr dana kriteria to nevidis, nebo ignorujes, ze Tebou navrzeny vuz s nimi VUBEC NEKORESPONDUJE?

Bohuzel nejsi jediny, kdyz jsem shanel nahradu P407 a pak i P306 dostalo se mi od nekterych taky zcela "mimo misu" rad.... A pritom zrovna tohle neni subjektivni (aby se dalo rict "sto lidi sto chuti" a nejak to zašulit pod koberec) - proste to auto ten parametr proste bud MA nebo NEMA :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odporucal by som uz o generaciu novsie, aspon kvoli bezpecnosti. Ale to sa vie, ze 406 a Xantie su pekne :-)

ja som Ti tak ako off topic napisal o jednom Peugeote, co viem, ze je na predaj v Nemecku (vsak si to tu pisal), tak sa ospravedlnujem, ak som sa niekoho tymto offtopic prispevkom dotkol. Je mi jasne, ze to nesplnuje Tvoje potreby.

mozno by stalo za to pockat na nejaku C5 metalique, ale tie sa najviac predavali s 1.6HDi, a ten motor zas nechces. Predavali sa aj v benzine, ale tych bude malo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já ti za tu nabídku poděkoval a napsal k tomu svoje nic víc :) nenadával jsem za to že to je OT

c5 je krásná a ta co mi zde už postnul je topovka ale.. když jednou investuješ do hydrauliky tak se ti podruhé do toho nechce :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

407  s 2 Hdi motor bude stejnej nebo hodně podobnej tomu co máš v pětce takže by jsi s ním mohl poradit a myslím si že by to byla dobrá volba v tom rozpočtu. Nebo nějakou tu ochechuli ale za ty prachy to bude tak dvojková a ještě dost olítaná takže za mě 407 to by mohl být solidní výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...