Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náhrada za C5tku?


brixtr

Recommended Posts

Přecházel jsem na něj z 307 a jsem do teď naprosto spokojen. Jo. B6 jsou od 2005, ale 2005 bych se určitě vyhl. Minimálně 2006 (mám já). Všechny mouchy, co to mělo z výroby už všechny určitě budou mít vychytané (elektrický zámek řízení odcházel, zadní elektrické brzdy). Vcelku je to jednoduché auto. 1.9 bych se nebál, 2.0 je potřeba už trochu vybírat a něco si přečíst.

Jak jsem říkal. Mám 2006, najeto 204 400, 1.9tdi, 77kw a krom spotřebních věcí se muselo dělat: EGR ventil, elektrický zámek řízení, svíčky. Jinak jenom jezdíme a jezdíme. A myslím, že do 100 se vejdeš pohodlně. Na jaře půjde asi moje pryč a počítám cenu kolem 110, ale jelikož jenom v dodělávkách je určitě kolem 100 (komplet R-line spoilery, sedačky, interiér, parkovací kamera, elektrický kufr, atd.), tak se seženou i hezký kousky pod 100

Upraveno uživatelem Moral3z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne v tyhle cenovce nekoukej po zadnem mondeu :D 

a k tomu hjundaji :D ........ ty se zenis? Jo zenim. Tak to musis byt stastny. Jo musim :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé vlákno:

- chodíš světem, a když vidíš auta, tak se ti snad některé líbí a jiné ne. To si celou dobu nevyhlížíš, jaké auto si příště koupíš?

- to fakt myslíš, že dostaneš radu - tip na auto, které by tě samotného nenapadlo, ale někdo ti poradí? Nějaké speciální Daihatsu, nebo Suzuki? A to tě tak zaujme, že si ho opravdu koupíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • brixtr locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...