Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náhrada za C5tku?


brixtr

Recommended Posts

@brixtr plyn je v podstatě další řídící jednotka, která jde snadno upravit (plynařem). Za cca 6let provozu na LPG žádný problém.

Těžko posoudit stav LPG, když to jede dobře na benzín a blbě na plyn, tak přinejhorším LPG vyhodíš z auta, ale pořád to je pojízdné :) .

OT se dal čekat, vždyť každý má pravdu a potřebu ji sdělit :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5×12×5.5 je 330 , takze ty si asi kupoval drahsie auto ako je v tom odkaze.

Nie kazdy chce uver alebo leasing. Poznam ludi, ktori nemaju pravidelny prijem, a teda by to bola zbytocna zataz. 

Mozno by si mohol OP nechat C5, neviem, v akom je stave, ale snad este nejaky rok vydzi a urcite udrzba bude stat menej ako 100k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ajdamek možná máš na jednu stranu pravdu ale: to že nechci auto na splátky ať už na lízačku či díky pujčce má své důvody.. pro někoho to je sice lákavé ale pro někoho jako já, je to zásah do budoucna. V dnešní době ať už máš jakoukoliv půjčku tak se to projeví v dalších plánech viz např. hypotéka. Bez auta se pak dá žít, bez střechy nad hlavou už to je horší 

@P607Olda: výměna čerpadla hydrauliky.(není to dvakrát levná kravinka+ výměna hadice co vede hydrauliku od čerpadla až dozadu. K výměně mám své důvody. není to o tom že by udržování stálo tolik(nasypal jsem do citroena víc než dost) 

Pokud máš na mysli jaká auta preferuji tak to jsem psal hned v prvním příspěvku. Ač je to pro někoho zvláštní/nepochopitelné  tak to přesně sedí na octavii, ale vůči ní mám totální averzi 

hlavně vylučuji nějaký vytuněný kraksny, zkazit vzhled dokážu sám pouhým zaparkováním u obchoďáku :D 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...