Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náhrada za C5tku?


brixtr

Recommended Posts

Po vzoru  Stibta se i já přidám s žádostí na názor a radu ohledně náhrady za svojí c5tku(už nikdy hydrauliku :D )

Ve směs je mi jedno jaká by to byla značka(přeferuji PSA, opel, honda) ale nějaké to kriterium se najde:

PALIVO: Preferuji naftu(nemusí být za každou cenu podmínkou)

PŘEVODOVKA: manual

NÁJEZD: do 230 000km

plánuji to auto mít zase nějaký 2-3 roky takže na nějakých 100 000km

 chci aby to bylo větší/delší auto např: sedan, limuzina ale né kombi/sw!!!

Nejraději bych byl aby to mělo aspon xenony ale podmínka to není :D

rozpočet na auto 100 tisíc.

Vím že si s tím nemůžu nějak vyskakovat :)

zatím se mi nejvíc zalíbila 407 ale tam se rozcházejí názory lidí co jsem se s nimi bavil zda jo či ne

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě 407 no, tím, že s tím mám zkušenost. Pozor - důležitá informace - přecházel jsem na ní tehdy z 306,takže to byl dost skok a "wow efekt". Naftu Ti nedoporučim,to o mě víš, za to celkem s klidem 2.2 benzín, no možná i 2.0 by stačil. Smířit se se spotřebou 9/100 výměnou za absenci jakýchkoliv naftokurvitek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ajdamek napsal:

Co novejsi model c5 od roku 2008, nizsi vybavy nemaj hydrauliku

upřímně se přiznám že III řada se mi opravdu líbí ale bez hydrauliky jsem viděl za celou dobu snad jen 2 c5tky a to ještě s nájezdem jako by s tím někdo jel na měsíc :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hyundai, Kia, bych hned vyřadil z okruhu zájmu. Vím jak vypadají 5 letý auta, když mi sem přijedou pro závěs. Nový to koupit, těch pět pojezdit a dát pryč. To je ideální stav.
Notabene mám jedinou zkušenost se Sonátou, ta mi sem jezdí už asi čtyři roky na servis - no už mě nebaví na tom dělat :D Ale je to jedno auto. 
Kdybych měl na auto 100 000,-, tak bych sháněl nějakou pěknou Octavia combi Tour.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude chtít jak u nás alespoň omezit ma jednu ci dve značky jinak Ti tady takoví jako Scratch budou postovat same nesmysly :) A promysli si ty kritéria, ja bych byl vybiravejsi teda (např co to ma mit ci umet) ale je to Tvoje věc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, brixtr napsal:

upřímně se přiznám že III řada se mi opravdu líbí ale bez hydrauliky jsem viděl za celou dobu snad jen 2 c5tky a to ještě s nájezdem jako by s tím někdo jel na měsíc :D

 

Tak u desetiletyho auta v dieslu se to ocekavat, si to trosku stahnes pro dobrej pocit

https://www.sauto.cz/osobni/detail/citroen/c5/17920008?goFrom=list

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak si nemozes dovolit kupil alebo lizat nove auto, tak by som sa skor ako na znacku zameral na auta s jasnou historiou, najlepsie od znamych. ked kupis auto po firme, ktora dodrzovala servisne intervaly (co tam dnes je kludne 35.000km/2roky), tiez to asi nebude najlepsie. tiez to auto moze byt burane a pravdepodobne bude stocene - potom treba spravit velky servis, aby si mal istotu, ze Ti nepraskne rozvodak a tak. Videl som dvojrocne auta stocene na 150tkm, ktore mali nalietane takmer pol miliona km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, proreo napsal:

alebo lizat

Nevze bych si to dovolit nemohl ale prikde mi kravina si na auto pujcovat z jakeho koliv duvodu(krom ze by me to suto zivilo, to je ale vec jina).

jelikoz vim ze si s tim rozpoctem moc vyskakovat nemuzu tak se hlavne ptam na to ktery auta/motory jspu aspon k necemu vuci tomu rozpoctu.

jako nejlepsi by asi bylo kdybych umel nemecky ze bych si zajel k soudedum, tam se ted auta na naftu prodavaji docela levne. Bohuzel ja umim jen cesky a jeste blbe :D

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brixtr napsal:

@Scratch tahle dacie je super hnus

a docela se divim že zrovna TY mi postneš hyundai( ale neříkám že vypadá špatně) :) 

tak tomu se rika hec ne :D , myslis, ze bych ti fakt dacii doporucoval :D , ale ze se to hodi tam k vam do tech poli :D 

před 3 hodinami, kirkiz napsal:

Hyundai, Kia, bych hned vyřadil z okruhu zájmu. Vím jak vypadají 5 letý auta, když mi sem přijedou pro závěs. Nový to koupit, těch pět pojezdit a dát pryč. To je ideální stav.
Notabene mám jedinou zkušenost se Sonátou, ta mi sem jezdí už asi čtyři roky na servis - no už mě nebaví na tom dělat :D Ale je to jedno auto. 
Kdybych měl na auto 100 000,-, tak bych sháněl nějakou pěknou Octavia combi Tour.

Ja mam na ty Hyundaie taky smulu....... ted se jedna i20 poroucela ve 140 tkm do vecnych lovist....

před 3 hodinami, StibTo napsal:

Asi to bude chtít jak u nás alespoň omezit ma jednu ci dve značky jinak Ti tady takoví jako Scratch budou postovat same nesmysly :) A promysli si ty kritéria, ja bych byl vybiravejsi teda (např co to ma mit ci umet) ale je to Tvoje věc. 

me fakt obcas zarazi, ze nemas vubec smysl pro humor........

@brixtr kdybys 20 tis pritlacil, tak bych mel na prodej hyundai i30 cw (takze kombi) ve stribrny barve. Servisovany pouze v origo servise, poctivy najezd cca 70 tis km. Myslim, ze je 5-6 let stare. Prvni a jediny majitel, je muj otec......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...