Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po nastartovani skace 307, 1,4 65 kW.


doga.227

Recommended Posts

Zdravim borci, jdu si pro radu, cim by to mohlo byt. P 307, 1,4, 65 kW, cca 175 000 km. Po nastartovani a rozjezdu auto celkem cuká, po 3 minutach uz je to OK. Vymenil jsem zapalovaci listu (od 4. svicky byla ,,vytavena''). Zjistil jsem, ze je to lepsi, když po nastartovani necham studeny motor cca 2 min. bezet a az pak se rozjedu. Je to normalni, nebo klapka? Nebo zdvihatka ventilu? Lambda? Pokud lambda, jsou snad 2, která bny to mohla byt? Na Emisích rikali, ze nejaka hodnota pomalu klesa, tak to musel asi 10 minut delat znovu, nez to proslo. Jinak diagnostika by mela byt OK. Dekuji za postřehy.

Upraveno uživatelem doga.227
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budete to pry zrejme lambda sonda. Vedel někdo alespoň zde na celem foru, jsou 2 lambdy, jedna před katalyzátorem regulacni, nebo ta druha za katalyzátorem kontrolni? Je mi trapne psat se na jinych forech, sice tam tomu rozumi a poradi hned, ale zase tam nechci otravovat s Peugeotem diky. Tak kdyby mel někdo další podobny problem, coz je casty u této motorizace, zrejme lambda sonda. 

Upraveno uživatelem doga.227
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...