Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jste jí znali, zaplačte s námi


Medvěd

Recommended Posts

Včera večer mi zazvonil tydlifon, na druhém konci byl Zoby a prý, že se dozvěděl, že prodávám 309ku a co bych si za ní jako představoval, že by jí přijel se svým švárou zkouknout. Dneska zkouknutí proběhlo a momentálně je 309ka na cestě do místa svého nového bydliště, Těchonína v Orlických horách a já doufám, že nový majitel bude spokojený a že mě za pár dní nebude proklínat, že jsem mu prodal nějaký šmejd - věřím, že mu 309ka splní vše, co od ní očekává a že s ní najede spoustu spokojených kilometrů.

[upravil dne 10-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Teda, to je rána jak z nebe. :( :( :(

Medvěde, ty bys nemohl nikomu prodat nějaký šmejd. A tvá 309ka šmejd nebyl!

Ale jsem rád, že jsem se v ní alespoň svezl.

Tak a? je o ní dobře postaráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy! Sice jsem věděl, že rallye a podobná klání aut se pořádají hlavně kvůli zvýšení prodejnosti jednotlivých značek. Ale že náš závod okolo Orlikostelce zvedne prestiž Medvědovy 309 natolik, že mu ji prakticky okamžitě po skončení akce začnou pobláznění fanoušci přeplácet, jen aby tento stroj získali, to tedy věru zírám :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: Dave_k

To píšeš jakoby ji nechal Medvěd sešrotovat. :myslim

Pokud do ni novy majitel nebude investovat nekolik desitek tisic korun rocne, tak na na tom srotisti brzy skonci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty investice jsem si docela odbyl já, naopak jako původní majitel tvrdím, že pokud s tím nebude točit každý měsíc Slovač, prostě nenajede jako já 30 000 km za rok, tak mu může docela dobře sloužit (samozřejmě sem tam nějakou kačku bude muset investovat - holt r.v.1992 není rok 2002, ale na ježdění do školy a zpět a sem tam na nějakej ten vejlet je to auto v pohodě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

To abych jel taky někdy na sraz z naší 405-kou. Potřebovali bychom jí taky prodat:D:D Tatka dostal z prace firemní Octavku a 405 spí celou zimu v garáži... Nenašel by se někdo??:myslim

Zkus sekci bazar. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...