Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Orosené světlo


Galir

Recommended Posts

V tomto prípade nezaškodí skontrolovať drenážny otvor, žiadne svetlo nie je hermetický uzatvorené, v najnižšom bode by mal byť malý otvor, odkiaľ môže vytiecť nakondenzovaná voda. Vyvetrať a vysušiť sa určite dá, ak sa to ale bude opakovať, znamená to, že do svetla sa dostáva viacej vody ako z neho von, potom už väčšinou pomôže iba výmena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2018 at 2:49, Galir napsal:

Pěkny den,

prosim vas jedno predni svetlo pri poklesu teplot mivam orosene, spousta kapicek na celnim krytu. Jde se jich nejak zbavit? 

Jak pisete je pristup k odvodnovaci drazce bez demontaze svetel. Jedna se o prave predni svetlo a je u neho voda do ostrikovacu a plno dalsich trubicek. Nevim nevim jak ho budu demontovat. Popripade nemate na demontaz nejaky manual ale pro uplne blby :-). Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krytky jsem sundal tak snad se kapky vody odpří.

Ještě bych mněl další dotaz. Auto mi někdo poškrábal, existuje nějaký barevný kit nebo vosk, který je schopen škrábance překrýt (lakovat celé dveře by vyšlo krutě draze kvůli malému škrábnutí). Pokud ano můžete mi tu na něj hodit nějaký odkaz.

A jak se na 307 sw natavují hodiny, při výměně baterie se mi vynulovaly? Na displeji nejsou žádné tlačítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych mněl další dotaz. Auto mi někdo poškrábal, existuje nějaký barevný kit nebo vosk, který je schopen škrábance překrýt (lakovat celé dveře by vyšlo krutě draze kvůli malému škrábnutí). Pokud ano můžete mi tu na něj hodit nějaký odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...