Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servis pro Peugeot - Prostějov a okolí


pavelsima

Recommended Posts

vážení a milí,

tak jsem od minulého týden majitel Peugeota 5008, krásnej...3,5 roku starej, dovezený ze SRN. A chtěl bych se zeptat vás všech, co jste z Hané, jestli byste mi mohli doporučit nějaký servis, kam s autem jezdit. Potřeboval bych si nechat auto prohlídnout. díky. Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtěl bych někoho, kdo má diagnostiku na Peugeot 5008, mám už nasazené zimní pneu a nejsou tam ty speciální ventilky, takže mi svítí kontrolka, že nefunguje kontrola tlaku v pneu...No a kontakt na slušného/spolehlivého mechanika v Pv bych uvítal taky.

Upraveno uživatelem pavelsima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to pořád řvát každou chvíli, že nedekoval senzory. Je otázka, jak dlouho tě to bude bavit poslouchat, jestli si raději nenecháš do zimních dát senzory. Tady vyjde tak 800kč/ks, v Číně, 4ks cca 50-70$. Ale neumím doporučit spolehlivé, nevím.

Já je dával do zimních za 4tis včetně práce a přezutí pneu. přičemž mám 2012 a tady to ještě jde vypnout. Nicméně nevozím rezervu, tak mi přišlo lepší je doplnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...