Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda v Praze


John

Recommended Posts

U toho videa mě fascinuje ta TOTÁLNÍ NEZÚČASTNĚNOST okolojedoucích řidičů - neumím si předstait, že v situaci, kdy přede mnou proletí po boku auto až ke svodidlům, pojedu dál a ani se nedotknu brzdy jako řidič modrého pick - upu a spousty dalších řidičů různých vozítek

[upravil dne 10-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou lhostejny az hruza .. na silnicich, v potyckach na ulici, vsude. Muzete se valet k smrti zraneny na ulici a nikdo nehne ani prstem :(.

Sebekriticky priznavam, ze leziciho cloveka na ulici taky nejdriv ohodnotim, jestli neni ozralej homeless (tem obycejne nepomaham, protoze za svuj zivot si kazdej muze z 99 %sam) a teprve pak neco delam. Neni to spravny, ja vim, ale uvedomuju si to aspon a snazim se s tim neco delat..

[upravil dne 10/2/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Teda ty fotky jsou fakt hrozný. Fakt se mi z toho udělalo špatně.

Jen by mě zajímalo, co se tam stalo a proč BMW začlo hořet.

Teda, na to budu myslet za volantem až se z toho složím... :bojim

Kolegu predjizdeli 10 minut predtim. Udajne parta mladejch lidi, jeli jako hovada, klickovali z pruhu do pruhu atd. A proc horelo - pry mu praskla po narazu nadrz.

Jinak se to stalo na Proseku - vicemene uz na dalnici k Melniku..

[upravil dne 11/2/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:(Hrůza to BMW:o muse asi explodovat při narazu,:bojim,no ale lidi si to dělaj sami litaj na nebezpečnej usekách jako hovada a jsou strašně neohleduplní k ostatním řidičům ze třeba straršími(pomalejšími)auty!!:grr

Myslím si že rychlost 50km/h je na sněhu a nebo namrzlý silnici uplně maximalní!!:myslim A a? si někdo nemislí že když ma zimáky že se mu nic nemůže stát!:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: DD

Kolegu predjizdeli 10 minut predtim. Udajne parta mladejch lidi, jeli jako hovada, klickovali z pruhu do pruhu atd. A proc horelo - pry mu praskla po narazu nadrz.

Jinak se to stalo na Proseku - vicemene uz na dalnici k Melniku..

[upravil dne 11/2/2006 DD]

V tomto pripade je dobre, ze je po nich, uz te nikdy neohrozi. Kez by vsechny nehody dopadly tak, ze agresori zemrou

sami aniz by vzali ssebou nejakeho nestastnika.

[upravil dne 11-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: DD

Kolegu predjizdeli 10 minut predtim. Udajne parta mladejch lidi, jeli jako hovada, klickovali z pruhu do pruhu atd. A proc horelo - pry mu praskla po narazu nadrz.

Jinak se to stalo na Proseku - vicemene uz na dalnici k Melniku..

[upravil dne 11/2/2006 DD]

V tomto pripade je dobre, ze je po nich, uz te nikdy neohrozi. Kez by vsechny nehody dopadly tak, ze agresori zemrou

sami aniz by vzali ssebou nejakeho nestastnika.

Máš snad pocit, že ten blbec za volantem jel v autě sám?:myslim:myslim:myslim

Ti další, co je vezl třeba chtěli vystoupit a už se jim to nepovedlo - ODKDY JE HOVADO, CO POTŘEBUJE ZEMŘÍT ZA BEZOHLEDNOU JÍZDU ŘIDIČE JEHO SPOLUJEZDEC?????:bojim:bojim:bojim

To mi přijde, jako kdybys za vykolejení tramvaje dával vinu všem pasažérům, kteří byli v danou chvíli v té tramvaji zalezlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: Medvěd

Máš snad pocit, že ten blbec za volantem jel v autě sám?:myslim:myslim:myslim

Podle toho ze v tom aute zemrel vic nez jeden clovek, tak si doopravdy nemyslim ze jel v aute sam, nemyslis?:myslim:myslim:myslim

Ti další, co je vezl třeba chtěli vystoupit a už se jim to nepovedlo - ODKDY JE HOVADO, CO POTŘEBUJE ZEMŘÍT ZA BEZOHLEDNOU JÍZDU ŘIDIČE JEHO SPOLUJEZDEC?????:bojim:bojim:bojim

Pokud to byli unosci a ty spolucestujici proti jejich vuli unesli, tak je to samozrejme spatne, ale pokud si do takovyho auta s takovym ridicem sedli dobrovolne, tak s tim museli pocitat a nebo nemuseli jezdit, proste meli na vyber, narozdil od nestastnika, ktereho by svoji bezohlednou jizdou smetli z povrchu zeme, jenze na rozdil od nich by ten nestastnik na vyber NEMEL a to je obrovsky rozdil, nemylis???. Ja si po nekterych zkusenostech uz taky vybiram s kym si do auta sednu a s kym ne!!:bojim:bojim:bojim

To mi přijde, jako kdybys za vykolejení tramvaje dával vinu všem pasažérům, kteří byli v danou chvíli v té tramvaji zalezlí.

To je naprosto nevhodne prirovnani. Cestujici sice nastoupi do tramvaje dobrovolne, ale nastupem s dopravnim podnikem smlouvu o preprave, ze ktere vyplyva, ze dopr. prostredek bude dodrzovat dopravni predpisy a tim padem doveze svoje pasazery v poradku, ale jak jsem napsal, tenhle priklad je dost :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě máš pravdu a v lecčems se shodneme, jen se mi nelíbí pojem \"končně je po nich\", líbilo by se mi pouze po něm, oni to auto fakt neřídili a možná sedli do auta ke kámošovi, kterej nedávno udělal papíry a chtěl se před kámošema předvést, což oni samozřejmě jen těžko mohli ovlivnit - všichni jsme byli mladí (já sám jsem projezdil část Evropy autostopem a když jednou budu mít nějakýho potomka, bránit mu v podobném cestování určitě nehodlám, ale je fakt, že to už absolutně neovlivníš, ke komu do auta lezeš, jenže z mých zkušeností hovada za volantem spíš stopaře ometou, než aby ho do auta vzali) a myslím si, že drtivá většina z nás se při vzpomínce na své řidičské začátky trpce usměje a možná i trochu zapotí při představě, co vše se mohlo stát (pohled vyježděného člověka je v úplně jiných dimenzích než pohled začátečníka).

Aby nedošlo k mýlce, OPRAVDU NEHÁJÍM ŘIDIČE TOHO BMW, spíš mi přijde sprostý házet i jeho spolujezdce do jednoho pytle, Ti tu nehodu mohli ovlivnit jen maximálně z 5ti procent, ne víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: Medvěd

V podstatě máš pravdu a v lecčems se shodneme, jen se mi nelíbí pojem \"končně je po nich\", líbilo by se mi pouze po něm, oni to auto fakt neřídili a možná sedli do auta ke kámošovi, kterej nedávno udělal papíry a chtěl se před kámošema předvést, což oni samozřejmě jen těžko mohli ovlivnit - všichni jsme byli mladí (já sám jsem projezdil část Evropy autostopem a když jednou budu mít nějakýho potomka, bránit mu v podobném cestování určitě nehodlám, ale je fakt, že to už absolutně neovlivníš, ke komu do auta lezeš, jenže z mých zkušeností hovada za volantem spíš stopaře ometou, než aby ho do auta vzali) a myslím si, že drtivá většina z nás se při vzpomínce na své řidičské začátky trpce usměje a možná i trochu zapotí při představě, co vše se mohlo stát (pohled vyježděného člověka je v úplně jiných dimenzích než pohled začátečníka).

Aby nedošlo k mýlce, OPRAVDU NEHÁJÍM ŘIDIČE TOHO BMW, spíš mi přijde sprostý házet i jeho spolujezdce do jednoho pytle, Ti tu nehodu mohli ovlivnit jen maximálně z 5ti procent, ne víc.

Ja jsem nenapsal KONECNE JE PO NICH!!!!! Nepis za me neco co jsem nikdy nenapsal!!!! Ja jsem napsal V tomto pripade je dobre, ze je po nich, uz te nikdy neohrozi a to je diametralni rozdil. Proc si myslis, ze neni mozny, ze by priste ridil spolujezdec a taky se chtel pred kamarady \"jenom predvest\", protoze jeho kamos s husto bmw to umi a pozabijel ti pri tom rodinu, nikdy nevis co se stane. Napr. kdyz mi John ukazoval ze umi jet taky 200, tak jsem taky pocital s tim, ze muzu v tom aute zarvat a byla by to jenom a jenom moje chyba, protoze jsem s nim jel dobrovolne a rozhodne bych necekal ze me bude nekdo litovat.

A spolujezdec muze ovlivnit jizdu daleko vic nez z 5-ti%, staci kdyz bude ridice dostatecne hecovat nebo mu sahne do rizeni atd. atd., moznosti je opet nepocitane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě třeba taky není líto toho řidiče, dokonce si myslím, že spolujezdci nejmíň ze 75% věděli, do čeho lezou. Ale taky si umím představit jejich výraz, když s nima řidič jel tak, jak jel. Teda, pokud nebyli zfetovaný.

Ale hlavně si myslím, že není dobré takové fotky zveřejňovat na internetu. Nemá to žádný výchovný efekt. Prasata budou dál jezdit jako prasata. A že ty fotky nejsou pěkný, to asi uznáte. Co kdyby to našli na internetu vaše děti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: Peta

Mě třeba taky není líto toho řidiče, dokonce si myslím, že spolujezdci nejmíň ze 75% věděli, do čeho lezou. Ale taky si umím představit jejich výraz, když s nima řidič jel tak, jak jel. Teda, pokud nebyli zfetovaný.

Ano o tom presne mluvim a ted si predtsav, kdyz klickoval v Holesovickach jak vesele bavili, kdyz delali nevinnejm ricicum jednu mysku za druhou, byli preplneni adrenalinem a v tu chvili si zadny nebezpeci nepripoustis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...