Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda v Praze


John

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

To nevím, to s tím Johnem. :bojim

Protože si myslím...

Nebyl to nějakej přelud???

Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo v létě, když jsem se vracel domu z Šebetova 2004 (doufám že jsem ten rok nespletl). Na takovém mírném horizontu jsem si všiml, že je vedle mě John a před ním několik desítek metrů auto, tak jsem hamtnul na brzdu, aby mě nevzal do příkopu, když tu najednou, vedle mě další auto. Bylo to něco modrýho, snad kit na pravé straně, ale už si to moc nepamatuji. Do dnes nevím, jak jsme se tam na tu silnici vešli, ale vím, že to protijedoucí auto pokračovalo dál v jízdě, takže to příkopem asi nevzalo. Pak ty dva vozy v čele s Johnem pokračovali dál nalepeni na sobě.

Pardon, ale jednou to muselo ven.

Tak na Šebetov o kterém je patrně řeč si vzpomínám dost dobře. Možná lépe, než ty :) Týká se mě modrá 306 tenkrát ještě s kytovanou zadní částí a pravym bokem.

Ale připadám si jako v té Saturninově kanceláři \"uvádění románových příběhů na pravou míru\" První nejela 405Mi Johny KamikazzeN , ale moje maličkost. Bylo to pár set metrů před železníčním přejezdem, kde je pár terénních vln. Myslím, že sem jel zrovna něco kolem 130ti, podíval se a předjel. Viděl sem kam sem potřeboval na ten rozdíl rychlostí zcela určitě. Zařadil sem se, vyletěl na horisont a ve sjezdu dolů sem potkal protijedoucí auto, které sem předtím zahlédl a počítal s ním. Když sem se mrkul do zpětného, nebyl tam ale \"veterán\" co sem ho předjížděl, ale Johny.

Jak se tam dostal do dneška nevím a nikdo mi to nevysvětlil, ale jidiné co mě napadá je, že to byl zázrak. Neviděl sem to z jeho pohledu, třeba měl rychlost, kterou potřeboval, ale než sem začal předjíždět, NEBYL za mnou nalepený. Jak říkám nechápu. Jel sem s ním potom několikrát v autě a žádný podobný zážitek se neopakoval, takže třeba zkrat :D

Ja to tak správně mladý muži ?

Pro mě to tedy zážitek byl. Myslel sem, že mám halucinace, protože bych přísahal, že za mě se nic vejít nemohlo a po pohledu do zpětného sem třepal hlavou, abych viděl normálně. Doufal sem, že si to ten přejjížděný bude pamatovat ze svého pohledu, aby mi vysvětlil , co se za mnou dělo. :bojim

Vectore, ještě jednou. Na tom horizontu jsem jel asi 90, ve vnitřním zrcátku jsem si všiml, jak se blížíte (kdo byl první nyní nevím). Pak najednou (v mžiku sekundy) byl vedle mě John. Prostě takhle si to pamatuju. John mě předjel a hned za ním ta modrá 306ka (ty). Je tedy zcela možné, že jsi předjel mě i Johna a pak ses divil, co dělá za tebou. Ale prostě říkám, že John mě předjel první, co se dělo potom, už moc nevím. Jen vím, že jste sjeli kopeček téměř na sobě nalepeni, před přejezdem zbrzdili a jeli dál. Ale kdo byl první, opravdu nevím.

Pak je tu ještě možnost, že na těch terénních vlnách jsi Johna přeskočil, ale asi to nebude to pravé ořechové. :myslim

No rád bych ti potvrdil, že ti nešibe, ale bohužel ze Šeberova sem jel celou cestu první, předjížděníi si pamatuju přesně až na tu rychlost. Díval sem se na tachometr než sem se rozhodl předjíždět a pak sem logicky přidal. Takže i 150-160 je možných, ale víc ne. Druhá věc o které nemám potuchy, je co se dělo za mnou, protože sem se skutečně ty dvě tři vteřiny nedíval do zrcátka... Pro mě to bylo zjevení.. .. pak sem Johnymu ujel v nějakých serpertýnách a pár minut na něj čekal předjel mě až na dálnici a to zdůrazňuju, v žádném případě jsme se nehonili. Na dálnici jsme se jen sřídali ve vedení a vyzkoušeli akceleraci nad 200. Jinak sem byl CELOU cestu před ním. Pokud si tam byl s 505 ty, odjížděl si asi půl hodinky před náma.

Když začne před vámi předjíždět kamarád, co víte, jak jezdí a má dobré auto, někdy se můžete pověsit za něj, protože víte, že předjíždí s rezervou, ale někdy je ta rezerva hodně malá a rychlosti hodně velké... můžete zaplakat... tohle sem dělal ze začátku a už na nikoho nespoléhám. Nevím co tam vytvářel, třeba ti řekne, že viděl a v pohodě se vešel. Někteří lidé mají prostě lepší odhad a neděsí je nějakých 10centimetrů ve 150ti. (jen příklad) Zásadně odmítám, že bych někoho pří cestě ze Šebetova ohrozil. Možná ty motorkáře, co frajer ukazoval holce, jak umí jet bez držení, a my zrovna projížděli kolem ..(185) ustál to. Nemá dělat blbosti.

I co sem předjížděl teď na klouzání, vždycky sem počkal jestli se mnou ostatní počítají a třeba, když sem předjížděl Garfílda, tak sem nejdřív ubral, jestli si mě všimne a nechá ještě předjet.

Jestli si ze mě měl stísněnej pocit, tak se omlouvám, svoje chyby při řízení pokud jsou, se snažím uznávat, protože je to jediná cesta, jak se jich zbavit. Tady mám ale čisté svědomí. Jen sem mohl někoho vyděsit, to přiznávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

No rád bych ti potvrdil, že ti nešibe, ale bohužel ze Šeberova sem jel celou cestu první, předjížděníi si pamatuju přesně až na tu rychlost. Díval sem se na tachometr než sem se rozhodl předjíždět a pak sem logicky přidal. Takže i 150-160 je možných, ale víc ne. Druhá věc o které nemám potuchy, je co se dělo za mnou, protože sem se skutečně ty dvě tři vteřiny nedíval do zrcátka... Pro mě to bylo zjevení.. .. pak sem Johnymu ujel v nějakých serpertýnách a pár minut na něj čekal předjel mě až na dálnici a to zdůrazňuju, v žádném případě jsme se nehonili. Na dálnici jsme se jen sřídali ve vedení a vyzkoušeli akceleraci nad 200. Jinak sem byl CELOU cestu před ním. Pokud si tam byl s 505 ty, odjížděl si asi půl hodinky před náma.

Když začne před vámi předjíždět kamarád, co víte, jak jezdí a má dobré auto, někdy se můžete pověsit za něj, protože víte, že předjíždí s rezervou, ale někdy je ta rezerva hodně malá a rychlosti hodně velké... můžete zaplakat... tohle sem dělal ze začátku a už na nikoho nespoléhám. Nevím co tam vytvářel, třeba ti řekne, že viděl a v pohodě se vešel. Někteří lidé mají prostě lepší odhad a neděsí je nějakých 10centimetrů ve 150ti. (jen příklad) Zásadně odmítám, že bych někoho pří cestě ze Šebetova ohrozil. Možná ty motorkáře, co frajer ukazoval holce, jak umí jet bez držení, a my zrovna projížděli kolem ..(185) ustál to. Nemá dělat blbosti.

I co sem předjížděl teď na klouzání, vždycky sem počkal jestli se mnou ostatní počítají a třeba, když sem předjížděl Garfílda, tak sem nejdřív ubral, jestli si mě všimne a nechá ještě předjet.

Jestli si ze mě měl stísněnej pocit, tak se omlouvám, svoje chyby při řízení pokud jsou, se snažím uznávat, protože je to jediná cesta, jak se jich zbavit. Tady mám ale čisté svědomí. Jen sem mohl někoho vyděsit, to přiznávám.

No tak jediný co můžu říct je,že je pravda že na 100% jel prvni Vector,nic víc nebudu řikat. ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom diskutovat, ale to je jediné, co s tím můžeme dělat.

Je to moc dlouho a těžko se vzpomíná. Hold mám zaryto, že John jel první. No a třeba je to zaryto špatně.

Ne že byste mě Vectore nějak moc ohrozili, v tom mžiku na to totiž nebyl vůbec čas. Stalo se to moc rychle a tak je teď těžké vzpomenout si na pár vteřin, které se událi před více jak rokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...