Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ojetina 407SW - cena?


vigk66

Recommended Posts

Ahoj,

chystá se prodat mojí 407SW. V dubnu ho budu mít už 10 let, tak přemýšlím o důstojné náhradě. Problém je, že netuším, jakou cenu nastavit. Co jsem se díval na inzeráty, tak se většinou prodávají kraksny s nájezdem více jak 200tis km.

Kde jinde, než tady bych měl udělat průzkum/odhady :)

Takže mám Peugeot 407 SW 1,6HDi 80kW , verze Premium s Panorama, r.v. duben 2009 (po faceliftu), zakoupený jako fungl nový u Domansky P5 v dubnu 2009

Garážovaný, servisovaný a nájezd 80tis km pouze !...

Zamykání řadící páky, pískovaná všechna skla (SN)

 

Drobné vady na kráse - nějké fleky (snad by šly rozlešit) od ptačího trusu ma přední kapotě a odřeniny po obou stranách zadního nárazníku (parkování v Praze)

Ke škodě se jedná o 1,6Hdi a ten je dnes neoblíbený (především kvuli problémum s chybně řešenou vanou oleje), ale toto není můj případ (už kvuli nájezdu a častým výměnám oleje), motor je jako nový, stejně jako celé auto po technické stránce.

 

Díky předem za vaše tipy/odhady ceny !

 

Michal

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to byl rok 06 a daleko víc km, ale 120kw motor a Premium Pack a prodával jsem ji za 85 letos na jaře. 139 je hodně optimistické ale alespoň je kam ustupovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už psáno--koukni na Sauto a sám musíš odvodit cenu :roker

jinak si myslím, že 1.6 HDi není neoblíbený motor (ano, jsou lidi, co ho nechtějí, připadá jim pro 407 slabý), ale většina majitelů je s výkonem spokojená, hlavně dej do inzerátu ''první majitel, koupeno v ČR, historie zjistitelná v autoriz. servisu'' atd. atd.)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady/postřehy pánové :)

1) vanu vyřešenou nemám, ale chystám se ji nechat vymenit  (pokud se kolem výpustného ventilu najde bordel)  a u nové nechat dno promáčknout, dle návodu peugeotu (prodávají prý novou vanu stejnou jako původní + přípravek na prolisování ventilu) 

2) na protiúčet jsem to ještě nezkoušel, nejprve jsem šel pro rady sem

3) rok 06 a vyšší nájezd.... no tak to jsme uplně jinde (a 06 je dokonce verze ještě před faceliftem).

Tohle je každou noc (mimo dovolené) v garáži (přes zimu vytápěné), 80tis km, nebourané, servisvané, 1.majitel, nová verze po faceliftu, premium pack, duben 2009...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...