Přejít na obsah
vigk66

Ojetina 407SW - cena?

Recommended Posts

Ahoj,

chystá se prodat mojí 407SW. V dubnu ho budu mít už 10 let, tak přemýšlím o důstojné náhradě. Problém je, že netuším, jakou cenu nastavit. Co jsem se díval na inzeráty, tak se většinou prodávají kraksny s nájezdem více jak 200tis km.

Kde jinde, než tady bych měl udělat průzkum/odhady :)

Takže mám Peugeot 407 SW 1,6HDi 80kW , verze Premium s Panorama, r.v. duben 2009 (po faceliftu), zakoupený jako fungl nový u Domansky P5 v dubnu 2009

Garážovaný, servisovaný a nájezd 80tis km pouze !...

Zamykání řadící páky, pískovaná všechna skla (SN)

Drobné vady na kráse - nějké fleky (snad by šly rozlešit) od ptačího trusu ma přední kapotě a odřeniny po obou stranách zadního nárazníku (parkování v Praze)

Ke škodě se jedná o 1,6Hdi a ten je dnes neoblíbený (především kvuli problémum s chybně řešenou vanou oleje), ale toto není můj případ (už kvuli nájezdu a častým výměnám oleje), motor je jako nový, stejně jako celé auto po technické stránce.

Díky předem za vaše tipy/odhady ceny !

Michal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Sice to byl rok 06 a daleko víc km, ale 120kw motor a Premium Pack a prodával jsem ji za 85 letos na jaře. 139 je hodně optimistické ale alespoň je kam ustupovat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jak už psáno--koukni na Sauto a sám musíš odvodit cenu :roker

jinak si myslím, že 1.6 HDi není neoblíbený motor (ano, jsou lidi, co ho nechtějí, připadá jim pro 407 slabý), ale většina majitelů je s výkonem spokojená, hlavně dej do inzerátu ''první majitel, koupeno v ČR, historie zjistitelná v autoriz. servisu'' atd. atd.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za rady/postřehy pánové :)

1) vanu vyřešenou nemám, ale chystám se ji nechat vymenit  (pokud se kolem výpustného ventilu najde bordel)  a u nové nechat dno promáčknout, dle návodu peugeotu (prodávají prý novou vanu stejnou jako původní + přípravek na prolisování ventilu) 

2) na protiúčet jsem to ještě nezkoušel, nejprve jsem šel pro rady sem

3) rok 06 a vyšší nájezd.... no tak to jsme uplně jinde (a 06 je dokonce verze ještě před faceliftem).

Tohle je každou noc (mimo dovolené) v garáži (přes zimu vytápěné), 80tis km, nebourané, servisvané, 1.majitel, nová verze po faceliftu, premium pack, duben 2009...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku