Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mléčná chladící kapalina


jaturn

Recommended Posts

Tiež tam mohol niekto do nádržky omylom naliať nejaký olej, pokiaľ sa o údržbu nestaráš priamo ty sám. Skontroluj tlaky ako píše pesator, prípadne ešte môžeš vymeniť olej (ak už má niečo odjazdené) aby si videl v akom stave je, potom by si mal byť múdrejší, či treba investovať.

A existujú aj kvapaliny, ktoré sa navzájom nemajú radi, nie je ich veľa, väčšina je navzájom miešateľná, ale nájdu sa aj také. Akurát že s týmto ja nemám vôbec žiadnu skúsenosť.

Upraveno uživatelem 307rg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, jako kolega 307rg, že si možno namíchal dvě různé chladící kapaliny a tohle to mohlo udělat. Vypusť, propláchni a nalíj novou kaplinu a poté uvidíš. Dneska je to už asi celkem jedno, jakou, ale nesmí se mísit. Já nalíval G48- zelenomodrá, ale mělo by to být asi jedno. Doby, kdy fridex žral hliník je už dávno pryč (starej Fridex, ne ta dnešní obchodní značka Fridex). Nesmí se mísit. Ale možná mě někdo erudovanější opraví...

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, jaturn napsal:

Neměnil,parkrát se trochu dolil fridex.Autem jezdí manželka, tak jsem to moc nesledoval.Mohlo by to být stářím kapaliny?Už to má skoro 220000km,tak se mi do nějaké velké opravi nechce. 

Parkratse dolil NEJAKY Fridex!:myslim Ony  kapaliny opravd nejdou misit. Nestalo se to po onom doliti??? Jestli ano, vypustit, PORADNE nekolikrat proplachnout vodou a nalit kapalinu ktera do auta patri!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...