Jump to content
inzeraty88

PEugeot 607 kurenie problem

Recommended Posts

Zdraim mam problem nastartujem auto a mam tam klasicku digitalnu klimatizaciu ovladanie na sofera a spolujazdca samostatne mam problem ten ze ako nahle dam napr fukanie na celne sklo tak sa uzavrie vsetko a ako keby fuka iba v palubovke vnutri, ale ked dam uzavriet fonkajsie nasavanie tak to zacne na okna fukat. a podobny problem mam ked si dam fukat na seba a na soferovej strane nastavim co ja viem 25 stupnov a na spolujazdcovej viac ako minimalnych 15 stupnov tak sa opat uzavrie cele kurenie a fuka to iba vnutri v palubovke. Pokial dam viac ako 15 stupnov na jednej zo stran uzavrie sa kurenie a nic nefuka prosim o radu som uz bezdradny ved nemozem chodit s vnutornym okruhom zapnutym vtedy to ide pri hocijakom nastaveni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne sa zamlzuju okná,aj keď auto nieje naštartované,ani mi nefuka vrátila,ale digitálne číslice ukazujú,aj fungujú,čo mám robiť?

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím vás všetkých, už som pozrel poistky, všetky ok,rozobral som v predu plast pod stieračom,vopchal som tam ruku a točil som vrtulou, išla ľahúčko,ale aj tak nefuka, aký bude problém, ďakujem za odpoveď.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak já ti to tedy zkopíruju z toho druhýho vlákna , když si to nemůžeš přečíst :roll                                                                                                                                                                                                                                                                                             nejspíš se ti vyhřál konektor modulu rychlostí ventilátoru nebo odešel samotnej modul , dá se k němu dostat od spolujezdce , když sundáš boční plast tunelu - je našroubovanej zespodu do tunelu vzduchotechniky a má dva zelený konektory .

To je tak , když zadáváš stejnej dotaz do dvou vláken , pak je v tom hokej ...

Edited by jarokare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...